Скандально відомий полтавець розповів, за що його зняла Деканоїдзе

Ілля Кива під час ефіру телепрограми «Гордон» на «каналі 112» назвав свою версію звільнення з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції.

Нагадаємо, 22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звільнила Киву з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції і розкритикувала його інтерв’ю. «Його слова, особливо про АТОшників — це неприйнятно», — сказала вона.

19 травня 2016 року МВС звільнило начальника департаменту протидії наркозлочинності.

«Суть конфлікту з Хатією Деканоідзе? Все дуже просто. Моя позиції у відношенні до фармакологічної мафії. Ми бачили лише зовнішній вигляд оболонки, бачили заяву дуже тендітної, ніжної, також приємної жінки, яка не могла впоратися з таким орангутангом Кивою, який тільки й звик стукати по столу.

Насправді все було по-іншому.

Саакашвілі був губернатором Одеської області, Деканоідзе дуже від нього залежала. Область має велике підприємство, як «ІнтерХім», що виробляє фармакологічні ліки. Моя позиція стосовно ліків, які містять наркотичні засоби була дуже прямою, вона обвалювала фармакологічний ринок на половину. Тому була чітко поставлено завдання Саакашвілі та Деканоідзе зняти Киву», – сказав політик.