«Швидка» на смерть збила жінку-медика на подвір’ї лікарні — водій отримав умовний термін

Друга міська клінічна лікарня м. Полтава Друга міська клінічна лікарня м. Полтава | Фото Миколи Лисогора

Суд призначив 1,5 роки умовно водію швидкої, який на подвір’ї 2-ї лікарні задавив 79-річну пенсіонерку, що більше 30 років працювала там медиком

Октябрський районний суд виніс вирок водію швидкої допомоги, який збив жінку у дворі 2 міської клінічної лікарні Полтави. Суд призначив йому 1,5 роки умовно. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень.

6 червня 2017 року, близько 12 години, Юрій Зозуля за кермом швидкої здавав заднім ходом до приймального відділення 2-ї міської лікарні. Водій не подивився назад в переїхав пенсіонерку, яка йшла по пандусу у приміщення лікарні. 79-річна жінка отримала чисельні переломи, від яких невдовзі померла.

Співробітники лікарні розповіли, що загибла працювала медиком у цьому закладі. Більше 30 років вона була на посаді завідуючої лабораторії. В той день вона йшла до колег запросити на свій 80-й День народження, але нещасний випадок обірвав її життя.

Бывший медик погибла под колесами "скорой помощи"

Поліція розпочала розслідування і встановила, що водій винний у смерті, оскільки перед початком руху не переконався, що позаду є людина.

На суді обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся та просив його суворо не карати.

2 листопада суд визнав Юрія Зозулю винним та призначив йому покарання у виді 3 років позбавлення волі. Враховуючи щире каяття обвинуваченого, на підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування основного покарання і призначили іспитовий строк на 1 рік 6 місяців. Водія не позбавили права керувати транспортом. Цивільний позов до нього ніхто не заявляв.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»