Шведський ІТ-менеджер розповість полтавцям про принципи життя та цінності Ілона Маска

13 вересня о 18:00 в офісі Beetroot Academy (проспект Миру, 36) пройде лекція про інженера, підприємця, винахідника та мільярдера Ілона Маска. Прочитає її менеджер з розвитку цієї ІТ-школи Аксель Нордфельдт.

Підприємця Ілона Макса називають «Тоні Старком реального світу», порівнюючи з мільярдером-винахідником з коміксів про Залізну людину.

Ілон Маск — інженер, винахідник, засновник компаній SpaceX, PayPal, Neuralink, генеральний директор Tesla Inc. З капіталом у 20,7 млрд доларів наприкінці серпня він посів 12-ту сходинку в топ-100 найбагатших ІТ- підприємців за версією журналу Forbes.

Один з найамбітніших проектів мільярдера — колонізація Марсу. За його задумом, це може стати реальністю протягом 50-100 років. Протягом цього часу колонія налічуватиме близько мільйона осіб. Це мінімальне число людей, здатних підтримувати самостійну і незалежну цивілізацію на іншій планеті, забезпечуючи себе всім необхідним.

Ілон Маск | Джерело: TED.com Ілон Маск | Джерело: TED.com

Сенс задуму, за його словами, полягає саме в побудові колонії, яка змогла би продовжити існування і в разі знищення людства на Землі в результаті якоїсь техногенної або природної катастрофи. «Нам потрібна резервна копія людства», — пояснює бізнесмен.

Спікером заходу виступить швед Аксель Нордфельдт. Він приїхав в Україну у 2012 році. До того співпрацював з компаніями Ericsson и Skoda. Навчався лектор в Університеті Глазго у Шотландії, а також у трьох шведських ВНЗ — Уппсальському університеті, Університеті Даларни та Королівському технологічному інституті.

Аксель Нордфельдт пояснює, чому для своєї лекції обрав саме Маска: 

— Він краще за всіх показує нам, як люди можуть брати проблеми у свої руки і вирішувати їх через бізнес. Саме цим він для мене і цікавий. І я намагаюся у своїй роботі застосовувати ці ж принципи.

Організатор заходу — шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy. Її локальний менеджер Анна Куриленко говорить, що Ілон Маск — яскрава особистість, дії якого захоплюють: 

— Він хоче змінити світ. Наші цілі схожі. Сама ж мета заходу — донести ідеї та погляди Ілона на життя і надихнути полтавців.

Вхід вільний. Але щоб забезпечити потрібну кількість стільців, організатори просять попередньо зареєструвати тут.

Це вже не перший публічний захід Beetroot Academy. Протягом серпня вони організовували чотири покази серіалу Netflix про видатних дизайнерів сучасності — «Абстракція».

Марія РОДІОНОВА