Шкільний автобус Щербанівської ОТГ «знайшовся» і з 1 квітня почав транспортувати школярів

Тільки у квітні, після колективної скарги батьків учнів, запрацював шкільний автобус, який отримала місцева громада на початку навчального року у вересні 2018 року

Колективна скарга мешканців Щербанів, Тютюнників та військового містечка щодо безоплатного перевезення школярів була почута керівництвом Щербанівської ОТГ. Такий висновок можна зробити з того, що зниклий шкільний автобус раптово знайшовся і почав перевозити дітей. Про це повідомила представник ініціативної групи Любов Корж:

— Після того, як про проблему розповіли і на центральних телеканалах, наш шкільний автобус раптово з’явився, знайшли і зарплату на водія. Тепер автобус безоплатно привозить дітей до школи та відвозить після навчання. Тобто, автобус почав виконувати свою пряму функцію. Послуга дуже популярна: автобус розрахований на 29 місць, а перевозить 54 дитини. Дякуємо вам за допомогу.

Нагадаємо, що після публічної скарги на відсутність голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик назвав проблему підвезення дітей до школи перебільшеною.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»