Що таке Крим для Українця?

Крим. Що таке Крим для Українця? Це найтепліші спогади, оповиті солоним морським повітрям. Це шепіт моря, яке вабить своїми прохолодними водами у спекотний день. Це знайомий з дитинства смак черешні та запах персиків на пляжі. Це місце, без якого неможливо уявити літню відпустку і куди хочеться повертатись знову і знову. Дійсно, саме так було донедавна. Проте зараз, для справжнього українця, Крим – це в першу чергу синонім втрати та ганьби. Символ горя кримськотатарського народу, якого намагаються позбавити батьківщини. Перший фронт гібридної війни з агресором-сусідом, після якого вже озброєна чума перейшла на Донбас, і змусила сотні тисяч людей покинути свої домівки у пошуках порятунку. Війна, розпочата в Криму, розросталась та нещадно охоплювала місто за містом, село за селом, залишаючи пособі тисячі обірваних і скалічених життів.

Минуло вже два роки з тих драматичних подій. Два довгих роки боротьби за справедливість зі зброєю в руках. І з кожним днем, нажаль, у пам’яті згасають спогади тих часів. Більшість людей, виснажених війною і кризою, вже майже змирилися із втратою нашого півострова і згодні на все, аби закінчити війну і повернутися до мирного життя. Проте фантомний біль не вщухає і буде змушувати страждати ще багато поколінь українців і кримських татар навіть після неминучого повернення Криму до складу України. Ми боремося!

Не зважаючи ні на що ми повинні пам’ятати про події лютого-березня 2014 року, ми повинні пам’ятати подвиг наших Героїв, ми повинні пам’ятати про підступність нашого ворога і безпорадність наших «союзників», ми повинні пам’ятати, аби не повторювати тих самих помилок у майбутньому.

Саме для цього, ГО «Громадське об’єднання «Полтава», спільно із Полтавською обласною державною адміністрацією, в рамках проведення тижня АРК у Полтавській області, оголошують конкурс на кращий макет оформлення міського тролейбусу, темою якого має стати анексія Українського Криму ворожим загарбником.