Що не так із іміджем Полтави та як його покращити?

Жителі Полтави розповіли й про те, звідки дізнаються новини. Респонденти відповідали, що переважно із інтернет-видань. До речі, за цими відповідями 0532.ua – один серед лідерів новинних сайтів у Полтаві.

Але сумним, за словами Валентини, є те, що людям найцікавіше читати новини на такі теми:

Кримінал – 33%

Місцева влада – 12%

Культура – 10 %

Освіта – 8%

Економіка – 5%

Також були проведені опитування студентів з інших країн і студентів-українців окремо. Іноземці не задоволені тим, що неможливо відкрити рахунок у банку, не вистачає інформації про прозору оренду житла, полтавці не толерантні та не знають англійської мови. Полтавським студентам не подобається, що багато іноземних гостей вмикають музику занадто гучно, нечемно себе поводять, і тому вони так ставляться до них, хоча й терплять.

На засіданні полтавським депутатам дали поради, як покращити імідж міста. Першим кроком має стати діалог з людьми і відкритість. Таким чином з’явиться довіра і прагнення залишатися у Полтаві. Також потрібно налагоджувати контакт з людьми зі сферу бізнесу, які прийматимуть туристів. Порадили й створити мовні клуби та проводити більше заходів, на яких туристи зможуть комунікувати з полтавцями.

Раніше ми розповідали про проект канатної дороги, який планують втілити у Полтаві.