Щербанівська ОТГ оголосила конкурс на розробку офіційної символіки громади

Щербанівська сільська рада шукає творчих і креативних людей, як створять для ОТГ герб, прапор і гімн. Для цього оголосила конкурс.

Конкурс на розробку офіційної символіки Щербанівської ОТГ триватиме до 21 листопада включно. Взяти участь у ньому можна заповнивши заявку на сайті сільської ради — sherbanirada.poltava.ua. Там же є змога ознайомитись з умовами та правилами конкурсу на створення гербу, прапору та гімну громади.

У Щербанівській ОТГ упевнені, що власна символіка не лише підкреслить унікальність громади. А й дозволить ефективніше та наочніше поширювати інформацію про Щербанівську громаду як культурний, історичний і туристичний край Полтавщини. Дасть змогу популяризувати край у туристичній сфері. Ну і, звичайно ж, зіграє свою роль у процесі самоідентифікації жителів громади.

Туристична та рекреаційна привабливість громади є одним із головних напрямків розвитку Туристична та рекреаційна привабливість громади є одним із головних напрямків розвитку

— Ми позиціонуємо себе як зберігачів і хранителів традицій, історичної і культурної спадщини. Усе це намагаємось поєднати з туристичною привабливістю, рекреаційним потенціалом. Ну і, звичайно ж, куди кращій спортивній громаді Полтавщини без спорту, його розвитку і перспектив? — говорить голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик

Конкурс проходитиме в чотири етапи:

  1. подача заявок на участь у конкурсі та виконання конкурсних робіт;
  2. перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих;
  3. визначення комісією переможців;
  4. затвердження сесією Щербанівської сільської ради офіційної символіки.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Переможці отримають винагороду від Щербанівської сільської ради.

Заявку разом із конкурсною роботою треба подати або надіслати поштою до виконавчого комітету Щербанівської сільської ради на поштову адресу: 38750 вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область. Телефон: 098 830-59-44.

В електронному вигляді конкурсні заявки й роботи приймають на електронну скриньку [email protected] з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор Щербанівської сільської ради» або «Текст і музика гімну Щербанівської сільської ради».

Довідково: Щербанівська ОТГ утворилась 24 грудня 2017 року. До її складу увійшли дві сільські ради — Щербанівська й Тростянецька — та 15 населених пунктів. Розвиток і діяльність ОТГ гідно оцінили на обласному та державному рівні. Цього року Щербанівська громада стала першою в рейтингу серед ОТГ України з чисельністю населення більше 10 тис. жителів за динамікою надходжень місцевих податків і зборів.

Прес-служба Щербанівської ОТГ