Шантаж влади та громади — отримати гроші перевізнику та посади депутатам

12 липня в Лубнах частина депутатів зірвали сесію міської ради, чим поставили під загрозу виділення коштів на лікування важкохворих, ремонт стадіону, ремонти шкіл та життєдіяльність міста в цілому. Дійсно в літній період мало збирається депутатів і кожен голос вагомий — цим і скористались корисливі депутати.

Офіційні вимоги: 1. Звільнити першого заступника мера; 2. Звільнити директора водоканалу.

Фактичні вимоги: 1. Забрати п`ять мільйонів гривень у дитсадків, шкіл, лікарень і передати у якості компенсації родичу депутата Євгена Алексеева (СДП) — перевізнику Волику; 2. Поставити заколотника Євгена Зота директором водоканалу.

Міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Олександр Шингарій — виступили проти, бо такі дії призведуть до дестабілізації в місті та прикритого розкрадання бюджетних коштів одним депутатом.

Ультиматум такий: «або гроші для бізнесу сім’ї Волика-Алексєєва і посаду директора водоканалу Зоту, або ми заблокуємо роботу міста, зриваючи сесії». Невже посади можна проміняти на своє місто, свою школа, своїх виборців та сусідів?

Частина депутатів відмовилися голосувати по будь-яких питаннях. Секретар міської ради Олександр Карпець (Самопоміч), Юрій Денисенко (Батьківщина) і Валерій Больбот (Свобода) зачитали заяви про те, що не будуть голосувати за життєво важливі для міста й простих лубенців питання, бо їм важливіші гроші перевізнику й кадрові рішення. Мабуть деякі депутати дуже хочуть грошей віддати перевізникам теж не просто так.

Віднедавна в Лубнах діє злочинна політична група, схема їх роботи така:

Як бачите, фігурантів немало, у кожного свої інтереси, а таємним куратором їх є колишній міліціонер, якого з гучним скандалом потурили з правоохоронних органів Олександр Мороз.

Скажіть, навіщо такий секретар міської ради, який вже давно забув про думку лубенців і нахабно зриває сесії міської ради публічно заявляючи про гроші перевізникам? Не тільки своєї роботи не виконує, але й, порушуючи закон про місцеве самоврядування, заважає іншим депутатам.

Це просто стало смішно, коли народні обранці перестали відрізняти політику від життя. Вище згадані депутати хіба що у стилі Дона Кіхота намагаються боротися з «вітряками», уявними ворогами, а страждає простий лубенський народ. Майдан на жаль, не дав розуму цим депутатам. Якби, скажімо, у них був хоч якийсь професіоналізм, та вони всією шайкою не здатні навіть рішення міськради підготувати. На минулій сесії увесь люд засміяв юридично нікчемні документи, які вони підготували.

Ганьба секретарю міської ради Олександру Карпцю — у відставку! Ганьба депутату Євгену Алєксєєву, який пройшов від Партії простих людей, а їздить на дорогому мерседесі й 90% часу захищає інтереси родича-багатія Волика! Ганьба дволикому свободівцю Больботу, який говорить мовою окупантів, а на сесію ходить у вишиванці.

Шановні земляки! Це злочинне угрупування сьогодні тисне на міського голову Олександра Грицаєнка, щоб він звільнив першого заступника Олександра Шингарія, керівника водоканалу Миколу Куліченка. Наступним, кого будуть звільняти — самого мера. Прийди сьогодні на сесію міської ради о 14:00 і не дай перемогти свавіллю!

Як зривали сесію Лубенської міськради 12 липня 2017 р. Відео з голосування 12.07.2017 р.

Громадський рух м. Лубни «За людей»