Шамота: «Три бандити у полтавській владі вважають себе розумнішими за мерів Одеси та Сум»

Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота

Керівництво Полтави прикривається попередженням Державної регуляторної служби, щоб не приймати рішення про зниження ставки єдиного податку. Хоча процедуру, яку вимагає ДРС для ухвалення знижки для підприємців можна було пройти вже двічі з часу подачі ініціативи головою фракції СДП у міськраді Олександром Шамотою.

Соціал-демократ ще 23 грудня минулого року звернувся до міського голови з пропозицією внести зміни в регуляторний акт «Про місцеві податки і збори». Відтоді минув цілком достатній період для публікації оголошення та оприлюднення проекту рішення і навіть місячного терміну публічного обговорення, розгляду на депутатській комісії і голосування на сесії міськради.

«Я ініціював запуск регуляторного процесу ще наприкінці минулого року. Мамай, Матковський Шевченко і Ко, відмовились це робити, бо хотіли побільше вкрасти з бюджету. Клептоманія перемогла будь-які процедури. Тепер вони нам тикають цими процедурами, нібито не дотримались їх ми. І посилаються на ДРС, що змінити ставку ми можемо тільки в січня наступного року — з тим як вони „жують соплі“ цього не станеться ніколи. Три бандити у полтавській владі вважають себе розумнішими за мерів Сум, Одеси, Хмельницького, Лубен, Миргорода, які вже знизили ставку для ФОПів 2 групи до 10%. До того ж, зробили знижку з 1 січня цього року. Невже там не знають як такі рішення приймаються?! І покажіть мені хоч одне місто, де прокуратура чи податкова оскаржили ці ініціативи для підтримки малого бізнесу. Саме тому ми вимагаємо поставити на голосування на сесії 25 березня зменшення вдвічі ставки для підприємців», — заявив голова фракції СДП Олександр Шамота.

Опозиційні фракції, на вимогу яких мер Мамай 24 березня скликав сесію, вкотре закликають підприємців прийти цього дня на 9.00 ранку під стіни міськради і змусити владу міста зробити податкову знижку, яку впроваджують вже по всій Україні. Про деталі організації мітингу можна дізнатись за телефоном: 0950511281

Тим часом, всі необхідні процедури проходить законопроект лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна про зниження ставки єдиного податку для всіх підприємців 2 групи до 10%.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)