Шамота: СДП вимагає скликати позачергову сесію, щоб звільнити Ляміна і Сінельніка за сніговий колапс в Полтаві

Голова фракції Соціал-демократичної партії Олександр Шамота подав звернення до мера Мамая з вимогою негайно скликати позачергову сесію міськради. СДП закликає розглянути на терміновому засіданні проект рішення про звільнення Андрія Ляміна з посади заступника міського голови та Сергія Сінельніка з посади начальника Управління житлово-комунального господарства.

«Ситуація, яка склалась в місті із готовністю до зими, вкрай незадовільна. Ще минулого року я вимагав від Андрія Ляміна показати ті 96 одиниць техніки та гори піщано-соляної суміші, які, за його словами, були готові до зими. Сьогодні, за даними поліції на вулиці міста вийшло аж 14 снігоприбиральних машин, а тільки на 10 ранку в Полтаві вже було зафіксовано 20 ДТП. За цей колапс несуть персональну відповідальність Лямін і Сінельнік — і міська рада має їх негайно звільнити за невиконання службових обов’язків», — заявив Шамота.

Головний соціал-демократ переконаний, що місто має провести відкритий конкурс на посади керівників житлово-комунального господарства Полтави, без застосування квотного принципу. 

«Причина того, що зараз відбувається у місті із розчисткою снігу та боротьбою із ожеледицею — це результат квот та договорняків при розподілі посад. Не професійний принцип, а відбір тих, хто краще дерибанить. Нагадаю, СДП не голосувало за призначення Ляміна. Особисто він остаточно поховав МШЕД. Ці житлово-комунальні «діячі» несуть персональну відповідальність за провальні тендери на прибирання доріг, з підрядниками, які щоразу не справляються із завданнями. Вони поховали під горами снігу 200 мільйонів гривень і мають не просто піти, а й відповісти перед законом», — додав Шамота.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)