Сервіс на колесах запрацював ще в 4 областях України

В Україні запустили в роботу ще 4 мобільні сервісні центри МВС. З березня 2018 року в найвіддаленіших куточках Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей тепер можна замінити посвідчення водія або зареєструвати авто.

«Скористався послугою одним з перших. Дивне відчуття. Ми в Україні до такого не звикли. Радянська система диктувала свої правила. Якщо, раптом, тобі треба було перереєструвати автомобіль мав місяцями оббивати пороги. Сьогодні зробив це швидко, зручно, головне – в одному місці все. А ще, зі мною були чемними. Ще й досі під враженням. Дякую!», – каже мешканець Полтавської області, Максим.

20 мобільних сервісних центрів МВС запустили в роботу ще в квітні 2017 року. Метою, що перед собою ставили, було саме надання послуг населенню в містечках та селах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС.

Чим саме допоможуть автовласнику у мобільному сервісному центрі?

«Мобільні сервісні центри МВС надають послуги реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також приймають запити на отримання довідок про відсутність судимостей», – пояснюють в прес-службі РСЦ МВС в Полтавській області.

Екіпаж пересувного центру складається з двох адміністраторів та фахівця експертної служби МВС.

«Спочатку люди ставилися до мобільних сервісних центрів насторожено. Нині їх популярність зросла. Найбільшим попитом такі автомобілі користуються в Дніпропетровській, Донецькій та Вінницькій областях. Чекаємо на позитивну динаміку й на Полтавщині. Загалом за рік роботи було надано 19 771 послугу», – каже Вікторія Трощак,спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Полтавській області .

МСЦ МВС виїжджають за графіком на запити від органів місцевого самоврядування. Вони можуть подати запити до регіонального сервісного центру МВС в області або дізнатися вже спланований графік виїздів на найближчий час.

Ольга Мороховська,за матеріалами прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області