Сергій Каплін вибив кошти на оновлення скверу в Оржиці та інфекційного відділення в Лохвиці

Не полтавськими об’єктами єдиними — парламентар Сергій Каплін добуває бюджетні кошти для всієї області. За сприяння нардепа, приміром, знайшлося фінансування на оновлення центральної площі та скверу Незалежності в Оржиці. Ці ремонти були серед вимог голови блоку соціалістів, соціал-демократів та профспілок і в минулому, і в цьогорічному бюджеті.

«Торік на першу чергу вибив 1,5 мільйони гривень, цьогоріч — ще 1 мільйон і вже маємо результат — затишний сучасний сквер, з мощеними доріжками і лавами. Тут оновили озеленення, поставили гарні майданчики. Лобіювала зміни в улюбленому місці відпочинку для мешканців Оржиці — селищний голова Олена Сидоренко. До речі, член команди СДП, роботу якої нещодавно оцінили і в Кабміні», — розповів Сергій Каплін.

Оновлення центральної площі та скверу Незалежності в Оржиці

Минулого місяця в Полтавській обласній лікарні, за сприяння нардепа, відкрилася оновлена нейрохірургія. У відділенні замінили все до основи і дооснастили його сучасним обладнанням. Таке ж медичне новосілля Каплін планує і в Лохвиці.

«Як і обіцяли вигризли кошти на реконструкцію інфекційного відділення Лохвицької центральної лікарні. Залучили 1,5 мільйони — скоро почнеться ремонт, якого тут чекали пару десятків років точно. На цьому об’єкті все на особистому контролі тримає також депутат облради від СДП Сергій Мамоян, який опікується цим округом. Разом з ним також торік вибили кошти на заміну даху в дитсадку в Гребінці і тепер покрівля не тече», — додав Каплін.

Нагадаємо, парламентар доклав зусиль, щоб були виділені кошти також на заміну даху над хірургією обласної лікарні і надбудову та розширення Полтавського обласного центру екстреної меддопомоги. «Швидка» виросла і вгору, і вшир — корпус збільшився вдвічі і тепер умови для лікарів більш комфортні. 

Так само за сприяння команди Капліна в школах та медзакладах Полтавщини було замінено понад 3000 вікон. Металопластикові конструкції і дозволяють зберігати комфортну температуру і заощаджувати на енергоносіях. В цьому переконались вже в обласному госпіталі ветеранів, санаторії для дітей-спинальників, лікарні відновного лікування і інших установах.

Прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України