Сергій Каплін у Полтавському адмінсуді анонсував «маршрутки по 2 гривні»

29 березня у Полтавському окружному адміністративному суді відбувається чергове засіданні у справі «Сергій Каплін проти міської ради» щодо скасування підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. У справі так і не змінюють суддю і долучають у якості третіх осіб девятьох полтавських перевізників.

Виконком ігнорує засідання, а відвід судді відхиляють

Місця для відповідачів залишилися порожніми

На засідання 29 березня не зявляються ані представники виконкому, ані представники юридичної служби міської ради. Прохають суддю перенести засідання на інший день у зв’язку із зайнятістю представників. Суд прохання не задовольняє.

Через відсутність у судовій залі сторона міської ради не одразу дізнається про те, що відвід судді Ігоря Шевякова відхилений і він надалі буде продовжувати слухання у цій справі.

Суд долучає перевізників у якості третіх осіб

Хоча представників виконкому та їх юристів немає у залі засідань, натомість вони направляють до суду ряд клопотань. Частину із них суддя Ігор Шевяков відхиляє. Як то клопотання про розгляд справи колегію суддів у складі трьох чоловік. А також клопотання про витребування у апарату Верховної Ради інформації про виплату нардепу Сергію Капліну компенсації за проїзд у 2017-му та 2018-му роках.

        – Ця інформація є у вільному доступу. Із зазначенням суми та часу виплати, – коментує клопотання сам Сергій Каплін.

Сергій Каплін назвав затребувану інформацію відкритою

А ось деякі клопотання суддя задовольняє. Наприклад, залучає до розгляду у якості третіх осіб представників девятьох полтавських перевізників. І хоча позивач В’ячеслав Плескач запевняє – прямої дії на перевізників рішення суду не матиме, суддя має із цього приводу іншу думку.

Рішення суду може вплинути на формування тарифу цими перевізниками. У разі скасування рішення виконкому це вплине на формування тарифу? (Позивач Плескач відповідає ствердно. – Авт.). Клопотання суд задовольняє, – резюмує Шевяков.

Ігор Шевяков зачитує чергове клопотання

Розглянувши клопотання сторін суддя завершує розгляд справи. Про дату наступного засідання обіцяє повідомити окремо.

Сергій Каплін обіцяє перемогти капіталістів і зробити проїзд по 2 гривні

Після завершення засідання народний депутат Сергій Каплін, який є одним із позивачів у справі, дає коментарі журналістам. Зокрема зауважує, що відсутність представників виконкому – невдала спроба затягнути час. А залучення перевізників у якості третіх осіб є позитивним моментом, адже тепер ніхто з них не скаже, що не знає про рішення суду, яке зупиняє підвищення тарифу.

Ви побачите цих перевізників, кожен із яких є мільйонером, які будуть скаржитись на те, що вони збідніють, якщо ми заберемо у них одну гривню і повернемо її полтавцям. Я вам скажу, що ми підемо далі! І будуть маршрутки і по 3, і по 2, і будуть нові тролейбуси. І цих капіталістів ми обов’язково переможемо! – говорить народний депутат.

 Дивіться також, полтавцям можуть повернути проїзд по 4 гривні.

Володимир Паршевлюк