Сергій Каплін обговорив з екс-канцлером Австрії перспективи створення в Україні аналогу Робітничої палати і парламенту трудящих

Головний орган, який представляє робітників і службовців у Австрії і захищає їхні інтереси — Палата робітників і службовців. Сергій Каплін обговорив переваги створення аналогу такої структури в Україні із екс-канцлером Австрії Крістіаном Керном під час зустрічі у Відні

«За прикладом Австрії ми почали роботу і хочемо отримати від колег-соціал-демократів допомогу у створенні Робітничої палати із своєрідним парламентом трудящих. Членами палати у Австрії є автоматично всі наймані працівники, ті хто навчається і навіть безробітні. Колективи також делегують своїх представників до робітничого парламенту — це орган, який захищає їхні права, формує законодавчі пропозиції для покращення становища трудящих. Це не альтернатива профспілкам, а їхній надійний партнер. Нам в Україні потрібен такий аналог, який в тандемі з профспілковим рухом зможе стати справжнім трудовим лобі. Нам потрібен парламент трудящих і профспілок на противагу Верховній Раді олігархів і бізнес-кланів», — заявив Сергій Каплін.

Більше 70 відсотків населення Австрії вірить Палаті робітників і службовців, а задоволеність членами Робітничого парламенту надзвичайно висока. 

Сергій Каплін, як Представник профспілок у Верховній Раді та головний український лівий, та його команда готові працювати над створенням такого органу. Австрійці пообіцяли поділитись досвідом.

Прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України