Сергій Чередніченко: Жабо — приклад корупції та безвідповідальності держави

Ще 30 липня 2015 року громада втретє стала свідком корупційного скандалу пов’язаного з головлікарем обласного Центру МСЕ Жабо Т.М.

Тоді під час обшуків ми всі побачили як і скільки можна заробити на корупційних схемах в медичній сфері.

Майже 20 років Тетяна Жабо оббирала інвалідів. Будинок простого лікаря заслужено назвали «Полтавським Межигір’ям» — озера, мармур, ікони, антикваріат і приватний ліфт. Все це було «зароблено» за довгі роки корупційних схем.

Крім цього були вилучені граната, обріз, 3 револьвери та незареєстрована рушниця.

Обшук «полтавського Межигір’я» начальниці МСЕК

Протягом 2-х місяців прокуратура зволікала з врученням підозри. Але потім, по старій схемі, Жабо через суддів-«інвалідів» змогла все «зам’яти» та навіть поновитися на роботі.

Особисто на мене Тетяна Жабо навіть нацькувала політичних заробітчан — маргіналів з «народної ради». Давши їм відверто сфальшовані копії неіснуючих документів корупціонерша #1 намагалася звести рахунки. Окрім неправдивих діагнозів та неіснуючих справ були також листівки, замовні статті, сюжети в ЗМІ. Була навіть фальсифікована справа про побиття пані Тетяни. До речі, мене навіть слідчий не викликав по цій нісенітниці.

Але пройшло майже 2 роки і всі стали свідками, як корупціонери намагаються знову сісти в теплих кабінетах, щоб знову і знову поновлюватись на посадах через продажні суди. Вже втретє обласна влада стає заручником судової вакханалії та беззаконня.

Адже знову через продажні суди, нафталінових екс-нардепів та продажну «шайку» маргіналів Жабо намагається сісти в крісло головлікаря ЦМСЕ.

Держава повністю втратила контроль над судами та людьми, які десятиріччями грабують українців. Страшно навіть уявити масштаби діяльності подібних жабо. За моїми даними, бюджет несе мільярдні збитки через фейкових інвалідів, які отримали групи за часів роботи цієї корупціонерші.

Ми дали бій корупції — були звільнені Жабо, Стецюк, прикрита діяльність ТОВ «Віта» в обласному патологоанатомічному бюро, але система ще не поборена. Працюють фонди в лікарнях, приватні лікарняні каси, департамент та управління очолюють люди, які вже давно повинні відповідати за корупцію та знищення медичної галузі.

Боротьба триває. Багато ще запитань без відповідей. Але час та люди дадуть правдиву оцінку діям кожного.

Наша громадська організація скоро знову зколихне корупційне кубло, яке дасть нові прізвища до списку відомих корупціонерів Полтавщини.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, голова ГО «Відродження Полтави»