Сергій Чередніченко розпочинає кампанію проти районних царьків-латифундистів

Сергій Чередніченко та потерпілий Володимир Сергій Чередніченко та потерпілий Володимир

Декілька днів тому писав про розстріляного хлопця депутатом Диканської районної ради від БПП Олексієм Говтвяницею. Вчора зустрівся з потерпілим та розставив всі крапки над «і».

Почнемо з самого початку. Потерпілий хлопець Володимир інвалід з дитинства. Того вечора, 5 серпня, о 3 годині ночі йшов по дорозі додому. Назустріч рухалося авто на дальньому світлі фар. Хлопець жестом, закривши очі, попросив перемкнути світло. Автомобіль зупинився і з нього посипалися матюки та образи. За кермом Range Rover виявився місцевий царьок Говтвяниця, депутат райради від БПП «Солідарність». Розмову почав нагло, жорстко та декілька разів вдарив хлопця пляшкою.

Зі слів потерпілого Володимира пан депутат був напідпитку. Зав’язалася словесна перепалка. В машині депутата була дружина яка і викликала підмогу. За декілька хвилин на великій швидкості під’їхав бізнес партнер Говтвяниці Євгеній на позашляховику Audi та працівник їх сількогосподарського підприємства на Volkswagen.

І тут почався вестерн. З’явилися помпова рушниця, набої та постріли по людям. Як мені пояснив постраждалий, стріляв в нього Євгеній, а набої подавав та кричав: «Стріляй цих свиней, нічого не буде я все порішаю!» вже депутат Говтвяниця. На місці було виявлено 6 гільз, незрозумілі пошкодження білого Volkswagen та поранена людина.

В кінцевому результаті Володимир отримав дробові поранення пальців, рук, плечей та живота. Після того як друзі потерпілого викликали поліцію та швидку, останній був доставлений в районну лікарню, де йому надали медичну допомогу.

Володимир отримав дробові поранення пальців Дробові поранення пальців

Після дорожньої стрілянини та медичного догляду хлопець знову потрапив на місце злочину. Там вже працювала поліція. Але зброя не була вилучена як не проводилася і експертиза на алкогольне сп’яніння учасників інциденту. Слідчий вів себе незрозуміло і весь час отримував вказівки як і що писати від пана депутата. 

Виникає багато запитань до дій правоохоронних органів та місцевих князьків які своєю безнаказаністю та свавіллям дозволяють собі все. Щоб там не було, але стріляти у неозброєну людину — це межа!

Бо на сьогодні хлопець має перебитий палець та численні рани по тілу. Депутат Говтвяниця О.В., намагається зам’яти справу.

Надамо можливість іншій стороні конфлікту пояснити свої дії.

Зі свого боку ми починаємо цілу програму по висвітленню свавілля, злочинів місцевих латифундистів, мікроолігархів та бариг які чомусь вважають себе королями життя. Коли одні підприємці будують школи, ферми, дитячі садочки, відновлюючи розвалену інфраструктуру сіл — інші тільки наживаються на землі, людях та обкрадають державу! 

Розстріл людей які обідрані ти сьогодні, а що завтра? Розстріл цілих сіл які не хочуть за безцінь продавати, віддавати свої землі.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, ГО «Відродження Полтави»