Сергій Чередніченко: Людина, яка завдала шкоди Державі повинна бути звільнена!

Керівник Миргородського лісгоспу розбив державний автомобіль, але ніхто не поспішає притягувати чиновника до відповідальності та компенсувати збитки

25 березня близько першої години ночі директор Державного підприємства «Миргородський лісгосп» Олександр Лабудяк будучи у стані сильного алкогольного сп’яніння розбив службовий автомобіль Renault Duster (держномер ВІ 1269 СВ).

Вартість даного автомобіля складає 540 000 грн. За інформацією, котру нам надав спеціалізований сервісний центр «Рено», куди був доставлений даний автомобіль, ремонту та відновленню він не підлягає.

Дивує також і те, що місцева поліція не розпочала кримінального впровадження, а також не зареєструвала даний факт до ЄДРР.

Керівник обласного управління Юрій Тараненко та директор Миргородського лісгоспу Олександр Лабудяк Керівник обласного управління Юрій Тараненко та директор Миргородського лісгоспу Олександр Лабудяк

Звісно, що маючи неймовірні корупційні схеми на ДП «Миргородський лісгосп», воно і не дивно, що місцева поліція не бачить злочину в цій справі, але…

  1. Даний факт — це віддзеркалення корупції, яка набула вже загрозливих масштабів на Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, котрим керує його незмінний директор — пан Юрій Тараненко. Людина, котра вже пережила на цій посаді трьох президентів та чотирьох голів ОДА.
  2. Даний факт вказує на те, що райони області перетворилися вже на районні князівства, де влада, гроші та правоохоронні органи зосереджені у руках декількох місцевих князьків.
  3. Даний факт є також доказом того, як районні лісові господарства тишком-нишком грабують громаду Полтавщини, використовуючи ліси, автомобілі, матеріально-технічну базу держави для власного збагачення.

Сьогодні вранці ОГ «Антикорупційний комітет» провів попереджувальну акцію біля офісу обласного лісового господарства. Директору ДП «Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства» Юрію Тараненку висунуті вимоги:

  1. Підтвердити чи спростувати дану інформацію.
  2. Провести службове розслідування по даному факту та передати матеріали в правоохоронні органи.
  3. Відсторонити на час службового розслідування із займаної посади Лабудяка О.І., а в разі доведення заподіяних збитків — звільнити його із займаної посади із відшкодуванням збитків.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, голова ГО «Відродження Полтави»