Сергій Чередніченко, голова полтавського осередку СПУ: Уряд крокує до знищення держави — піднімати треба економіку, а не мінімалку

Голова полтавського осередку СПУ Сергій ЧередніченкоГолова полтавського осередку СПУ Сергій Чередніченко

Підвищення мінімальної зарплатні лише погіршить ситуацію в країні, адже цей тягар ляже на плечі підприємців і призведе до росту цін на продукцію

Таку думку висловив в ефірі телеканалу «Еспресо» Сергій Чередніченко, голова полтавського осередку СПУ.

— Хіба у нас збільшились обсяги виробництва? Підняття плати знову скинуть на підприємця — це потягне за собою збільшення цін на товари. Піднімати треба економіку, а не мінімалку, та й не уряд має зарплату збільшувати, а підприємці — розвиваючись, збільшуючи обсяги виробництва. Яким коштом, наприклад, буде зростати платня водіям, коли у нас пасажиропотік зменшився, а вартість пального — збільшилась? — питає голова полтавського осередку Соцпартії.

Сергій Чередніченко підкреслив, що держава має потурбуватись про створення умов для бізнесу, що, в свою чергу, знизить показники еміграції, адже тоді зарплатня сама зростатиме. Він також зазначив, що при тому, що: «Україна найбагатша за ресурсами країна Європи, з найкращою в Європі конституцією та законами, розвитку бізнесу та економіки заважає відсутність професіоналізму, корупція і 27 років деградації».

— У 1991 році ми посідали 16 місце в світі за розвитком економіки. Ми виробляли від голки до космічного корабля. А зараз ми нічого не виготовляємо — все завозимо, експортуємо лише власні ресурси: пшеницю, руду, корисні копалини. На Полтавщині, наприклад, промисловість знищено. Навіть такі потужні гіганти, як «АвтоКрАЗ» чи вагонобудівний завод в Кременчуці зараз фактично нічого не виробляють. Дороги тут будують турки, італійці, китайці. Українцям брати участь у конкурсі заважають політика держави, умови, відсутність технологій. У нас немає техніки, немає технологій. Їх і не буде, адже залучаючи лише іноземні підприємства, ми розвиваємо їх технології своїм коштом, — говорить Сергій Чередніченко.

Політик також наголосив що, для того щоб у країні відбулись реальні зміни, необхідне «повне перезавантаження влади: від Президента до голови райдержадміністрації».

Полтавський осередок СПУ