Семирічній кременчужанці потрібна допомога у лікуванні раку кісток

Батьки 7-річної Юлії Стуканової просять небайдужих допомогти вилікувати донечку від раку

У семирічної Юлії Стуканової з міста Кременчук діагностували Саркому Юінга (рак кісток). Її батьки Руслан та Віталіна разом із лікарями півроку намагаються вилікувати дівчинку і нині вже не можуть самостійно знайти кошти на лікування.

Історія захворювання Юлії почалася 1 серпня 2017 року з банальної температури. Після низки діагностик та комп’ютерних томографій виявилося, що у Юлі пухлина у верхній долі лівої легені. Лікарі дали направлення до Національного інституту раку. Майже через три тижні в інституті раку спробували взяти біопсію, але так і не змогли цього зробити через внутрішню кровотечу. Не поставивши точного діагнозу, наприкінці серпня Юлі призначили курс променевої терапії. Дитина гасла на очах, пухлина була настільки великою, що випирала горбом з лівої сторони грудей. У 17-й клінічній лікарні Києва вдалося взяти біопсію. Та внаслідок того, що пухлина після опромінення була повністю некротизована (вбита), дослідити її не вдалося.

17 жовтня 2017 року в в тій же лікарні Юлі зробили операцію з видалення лівого верхнього ребра разом з пухлиною та частинкою верхньої долі лівої легені. Сподівалися, що все обійдеться радикальним способом видалення пухлини і хвороба відступить, але дива не сталося. 13 грудня 2017 року Московський онкологічний центр ім. Н.Н. Блохіна з наданих матеріалів поставив діагноз Саркома Юінга лівого ребра.

Наприкінці січня 2018-го Юлі зробили позитронно-емісійну та комп’ютерну томографію. Виявилося, що у дівчинки виникла повторна пухлина — знову в районі лівої легені — та наявні віддалені метастази в кістках скелету.

8 лютого після взятої біопсії лабораторія 17-ї лікарні Києва підтвердила діагноз Саркома Юінга. Діагноз знайшов підтвердження у висновках київської лабораторії CSD.

На першу операцію батьки разом з рідними та друзями, побратимами, з якими батько Юлі служив в АТО, змогли зібрати гроші. Зараз вони розуміють, що проста українська родина власними силами, без сторонньої допомоги, необхідну суму на лікування зібрати не зможе.

Зараз час — найбільший ворог. Хвороба прогресує. З моменту виявлення першої пухлини минуло більше шести місяців. Юля — напрочуд сильна дитина, мужньо та не по-дитячому перенесла операцію.

До останнього часу, попри біль у ніжках, вона займалася в художньому колективі «Світ дітей» при Кременчуцькому МПК, готувалася з колективом до виступу на 8 березня, але ще не знає, що виступати не зможе. Станом на 14 лютого 2018 року, стан Юлі різко погіршився, дитина відмовляється від їжі, скаржиться на болі в голові.

Родина консультувалася в Національному інституті раку та Київському онкоцентрі на Верховині Вітчизняні лікарі дають дуже малий відсоток на видужання та взагалі на життя, оскільки вже четверта стадія хвороби.

Згоду на лікування Юлії дала ізраїльська клініка «Сорока», але виставила фантастичну суму у 300 тисяч доларів. 19 лютого 2018 року з цією клінікою відбулася онлайн консультація скайпом, за яку батьки заплатили 400 доларів.

Родина просить підтримки усіх небайдужих.

Карта ПриватБанку: 4731 2127 0146 2888 (Стуканов Руслан Вікторович)

Контакти сім’ї:

  • тато Руслан Стуканов, Facebook, пошта: [email protected] , мобільний 0985568244, 0661608777,
  • мама Віталіна Стуканова тел.: 0667514223, 0973811590.