Секретар ради зганьбив Лубни на всю Україну!

Лубни огорнула політична криза. Простим лубенцям вона, здавалося б, ні до чого, але якби не одне «але». Депутати чубляться, борються за посади, зривають сесії, а потерпає місто й увесь люд. Ганьба на всю Україну!

Зриває сесії міської ради

Уже більше місяця Лубенська міська рада не може зібратися, бо секретар міської ради Олександр Карпець фактично зриває засідання, не беручи участі в голосуванні особисто й спонукаючи до цього інших. Що таке зірвати сесію міської ради? Це загальмувати розвиток міста, позбавити онкохворих людей, чорнобильців, дітей АТОвців й інших пільговиків необхідної допомоги і просто начхати на десятки тисяч жителів. Олександр Васильович цього не розуміє. Йому власні інтереси дорожче за інтереси громади.

Олександр Карпець зриває сесії Лубенської міської ради Олександр Карпець зриває сесії Лубенської міської ради

Відстоює інтереси бізнесменів?

Які це власні інтереси Олександра Карпця? Згідно законодавства, він отримує заробітну плату з бюджету і не має права займатись бізнесом. Ходять чутки, що Олександр Карпець вступив у змову з бізнесменами і дерибанять бюджетні кошти, тобто наші з вами, кошти платників податків. Якщо це дійсно так, то куди дивляться правоохоронні органи та ті, хто покликаний чи призначений боротися з корупцією в органах влади?

Олександр Карпець відстоює інтереси окремих бізнесменів Олександр Карпець відстоює інтереси окремих бізнесменів

Готує рішення сесії некомпетентно

Непрофесійно підготовлене Олександром Карпцем рішення про недовіру його конкуренту, першому замові мера потягло за собою політичну кризу і чвари депутатів. Як би не викручував ситуацію Олександр Карпець, депутати і начальник юридичного відділу підтвердили, що голосування в цілому за це рішення не відбулося, але негативний осад від нездатності Карпця справлятися зі своїми обов`язками у лубенців залишився.

Олександр Карпець непрофесійно виконує обов`язки секретаря міської ради Олександр Карпець непрофесійно виконує обов`язки секретаря міської ради

Олександра Карпця не знають на окрузі

На окрузі № 16, за яким закріплено Карпця як депутата, його практично ніхто не знає з виборців і постійно скаржаться на відсутність роботи. Питання одне: навіщо такий секретар міської ради, навіщо такий депутат?

СЛОВО ПРО ДЕПУТАТАСлово про депутата

Громадська рада вимагає відкликати Карпця з посади

Цієї ганьби для Лубен не витримала й Громадська рада при Лубенській міській раді, публічно розкритикувала дії Карпця на своєму засіданні й консолідованим безкомпромісним рішенням проголосували за те, щоб міський голова Олександр Грицаєнко вніс на розгляд сесії рішення про відкликання Олександра Карпця з посади секретаря міської ради!

Громадська рада голосує, що мер Лубен відкликав з посади секретаря Олександра Карпця Громадська рада голосує, що мер Лубен відкликав з посади секретаря Олександра Карпця

Члени Громадської ради закликають Олександра Карпця самостійно скласти повноваження секретаря міської ради, а у разі відмови вимагають від депутатів, депутатських фракцій Лубенської міської ради й міського голови Олександра Грицаєнка винести на сесію міської ради рішення і проголосувати за відкликання Карпця з посади! Такій ганьбі не місце в Лубнах!

Анастасія ЛЯШЕНКО, м.Лубни