СДП здала до тервиборчкому всі підписи за відкликання Луценка та Поліщука

Соціал-демократи сьогодні здали до міської ТВК повний пакет документів разом із підписами за відкликання депутатів Дениса Поліщука та Сергія Луценка. Про це повідомив голова міської організації СДП Олександр Шамота.

Він зазначив, що за позбавлення депутатського мандата Дениса Поліщука зібрано 2299 з необхідних 1729 підписів. 2268 при потребі 1729 підписів полтавці поставили, щоб відкликати Сергія Луценка. 

Завтра о 15.00 відбудеться засідання міської територіальної виборчої комісії в сесійній залі міськради.

«Попереджаю «кришу» цих двох тушок, Мамая та Шевченка — не смійте втручатись в роботу ТВК та впливати на явку її членів, перешкоджати термінам та іншими способами вигороджувати ваших прихвоснів Луценка та Поліщука. Ми підозрюємо, що провокації з їхнього боку будуть. Але, пам’ятайте, це не забаганка СДП — це воля виборців, полтавців, які не хочуть більше, щоб Луценко і Поліщук представляли їхні інтереси в міськраді. І вони чітко показали це тією кількістю підписів, яка перевищила мінімально необхідну більш ніж на півтисячі по кожному», — розповів Шамота.

Також соціал-демократ звернувся до обласного прокурора, нового керівника Нацполіції області та керівника СБУ.

«Ми закликаємо правоохоронців проконтролювати і попередити будь-які протиправні дії з боку Мамая і Шевченка — підпали в ТВК, можливі викрадення підписних листів, розголошення персональних даних підписантів та учасників зборів», — заявив Шамота.

Тепер у ТВК буде 20 днів на перевірку всіх документів. Комісія вивчить правильність підписних листів, кількість підписів та достовірність даних про громадян-підписантів.

Прес-служба Соціал-демократичної партії