СДП — єдина партія, яка заступилась за українську землю

Земля — не товар! Активісти Соціал-демократичної партії на чолі з Сергієм Капліним не пустили до Конституційного суду депутатів, які принесли подання щодо скасування мораторію на продаж землі. В СДП впевнені — через створення вільного ринку землю скуплять олігархи та іноземні латифундисти, а звичайним українцям не дістанеться жоден клаптик.

Соціал-демократи наметами та плакатами перекрили вхід до суду ініціаторові конституційного подання народному депутатові Олексію Мушаку із фракції БПП. Він приніс документи з підписами ще 55 парламентарів, щоб через суд добитися відміни мораторію І відкрити продаж землі.

«СДП почала блокування Конституційного суду, щоб у народу України не вкрали останнє, що ще залишилось у власності простих громадян — землю. Ми не дали депутатам-посіпакам олігархів переступити поріг суду, переступити Конституцію і людей. Мені дуже прикро що СДП — єдина партія в Україні, яка сьогодні стала на захист землі. Ми будемо піднімати селянський бунт і не дозволимо таке рішення запровадити», — заявив Сергій Каплін.

Лідер СДП зазначив, що при критично низькій купівельній спроможності — земля не по кишені простим людям. А олігархічні групи скуплять ділянки у селян оптом і за безцінь.

«Звертаюся до суддів Конституційного суду: ви можете увійти в історію цієї країни, пославши по суті депутатів, які підписали відповідне звернення. Ви можете увійти в історію цієї країни захистивши українську землю. В нас є твердий намір боротися — в українців нічого не залишилося після так званих трансформацій із побудови капіталізму. Подивіться, що із фабриками і заводами, із приватизаційними сертифікатами. Було народне — стало олігархів. І цим поданням депутати хочуть віддати їм ще й землю. Наш чорнозем, наша родюча земля коштує 5 трильйонів гривень — і вона належить людям! І ми зробимо все, щоб вона не потрапила в руки олігархам», — додав лідер СДП Каплін.

Парламентар зазначив, що протягом трьох місяців, скільки за законом розглядаються такі подання, разом із людьми через акції протестів та селянські бунти боротиметься, щоб земля не стала товаром, а отже власністю олігархів.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)