СДП спрямувало до НАБУ заяву про політкорупцію депутата Луценка

Лідер «Соціал-демократичної партії» Сергій Каплін Лідер «Соціал-демократичної партії» Сергій Каплін

Всеукраїнська політрада Соціал-демократичної партії (СДП) на своєму засіданні в Києві ухвалила рішення спрямувати до Національного антикорупційного бюро звернення щодо перевірки депутата міськради Сергія Луценка на предмет політичної корупції.

«Ми звернулися до НАБУ з заявою про політкорупцію нашого вже колишнього депутата Сергія Луценка. Ми вимагаємо від детективів перевірити його голосування на користь бандита , який наймав тітушок, що влаштували в центрі Полтави різанину для забудови арки. З Луценком буде так як з нардепами Розенблатом та Поляковим — вони думали, що безкарні, а тепер під прицілом антикорупційних органів», — заявив лідер СДП Сергій Каплін.

Він також додав, що партія вже відрядила до Полтави юристів, які займатимуться процесом відкликання депутата-зрадника СДП. Очолить робочу групу з позбавлення мандата Луценка депутат облради Сергій Мамоян.

«Якщо депутати СДП думають, що їхні голосування їм минуться, бо вони ніби-то щось роблять для своїх округів — то так не буде. Вони зраджують за копійки, а відповідає за це вся партія. Ми не збираємось ховати очі та прикривати когось. Саме тому окремим додатковим питанням на засіданні політради партії розглядали запобіжники для чесності депутатів і безпосередньо Луценка. Звернення до НАБУ про політичну корупцію вже в роботі», — додав голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)