СДП: «Полтавагаз» поновив лічильникове свавілля — залишив без газу будинок на Героїв АТО, 63

Багатоквартирний дім на вулиці Героїв АТО зранку відключили від газу. «Полтавагаз» всупереч небажанню мешканців приїхав ставити загальнобудинкові газові лічильники в 63 та 65 будинках. Депутати Соціал-демократичної партії разом із жителями заблокували техніку газовиків і не дають проводити роботи.

«Без газу лишились 214 квартир, в іншому будинку, де 72 оселі постачання відключити не встигли. Ми з мешканцями тримаємо облогу, щоб не допустити встановлення будинкового лічильника. Бригади приїхали без попередження, жодного оголошення не було. У людей , традиційно, ніхто не спитав дозволу, а вони не хочуть платити за себе і за сусідів. «Полтавагаз» обіцяв нам торік внести до інвестиційної програми індивідуальні лічильники. Де вони? Наша наполегливість зараз дала результати і газопостачання вже поновлюють», — розповів депутат Полтавської міськради від Соціал-демократичної партії Юрій Синяк.

В СДП наголошують — вже зуміли зупинити газовиків торік, не дадуть влаштовувати лічильникову вакханалію і цьогоріч.

«Полтавагаз» знає нашу принципову позицію в питанні обліку газу — прилади мають бути тільки індивідуальні! Монополіст вже переходить до газового терору, відмикаючи послугу людям, доки не встановить свої лічильники. Торік полтавців взагалі труїли. Підприємство неодноразово подавало на мене заяви в СБУ на поліцію, за те що я разом з мешканцями перешкоджав їхньому свавіллю. Тому, якщо це не припиниться, ми готові перейти до більш кардинальних дій. Сьогодні ми заблокували машину газовиків, далі — заблокуємо саме підприємство і змусимо їх слухати полтавців«, — заявив голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота.

Олександр Шамота закликав полтавців не дозволяти «Полтавагазу» порядкувати в їхніх будинках, а в разі приїзду бригад телефонувати — 095 051 12 81.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)