СДП ініціює зменшення єдиного податку для підприємців удвічі

Голова фракції Соціал-демократичної партії в міськраді Олександр Шамота подав проект рішення про зниження ставки єдиного податку вдвічі для малого та середнього бізнесу.

У СДП таким чином пропонують підтримати підприємців другої групи, у яких після підвищення мінімалки збільшились відрахування в бюджет. Депутат сподівається, що наступної сесії цю ініціативу однозначно підтримає корпус міськради.

— Витрати, які понесе міський бюджет через зменшення цієї ставки, вони мізерні. Є шляхи для компенсації і я впевнений в тому, що ми як депутати повинні підтримати цей проект рішення і знизити ставку єдиного податку для підприємців. Ми першими це ініціювали, але нас вже випередили Суми, міська рада Хмельницька теж планує підтримати таке рішення. Міська рада Сум вже це зробила. Є ще ряд міст, які готуються це зробити. Тому я сподіваюся на підтримку Полтавської міськради і впевнений, що 31 січня ми отримаємо зменшену ставку єдиного податку для другої групи платників цього податку, — наголосив Шамота.

СДП ініціює таке ж рішення по всіх міськрадах Полтавщини. Лідер партії — представник профспілок у ВР Сергій Каплін звернувся з листом-закликом до голови Асоціації міст України Віталія Кличка аби ради по всій державі підтримали бізнес і знизили єдиний податок для другої групи спрощенців.

— Підняття мінімалки довгоочікуваний крок, який зробили назустріч людям. Це наше досягнення, це була наша вимога, вимога профспілок. Але я б дуже хотів, щоб після цього підняття не забули про малий бізнес. Сьогодні не можна допускати, щоб хоч що-небудь розділяло нашу державу. Ми повинні думати як про одну сторону, сторону людей праці, робітників, селян, так і про іншу — тих, хто їм дає роботу. Таким чином ми збережемо робочі місця і допоможемо бізнесу розвиватись. Отже отримаємо додатковий ресурс в місцеві бюджети, який деякі міста нібито бояться втратити зробивши крок назустріч підприємцям, — заявив Каплін.

Загалом таке рішення, в разі його прийняття торкнеться понад 5000 підприємців по Полтаві.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)