СДП добилася в суді поновлення процедури відкликання Дениса Поліщука

Полтавський окружний адмінсуд задовольнив позов Соціал-демократичної партії до міської виборчої комісії. СДП оскаржила рішення ТВК про припинення процедури відкликання депутата Дениса Поліщука.

Тепер виборчком має знову перевірити всі зібрані полтавцями підписи за позбавлення мандата обранця, який зрадив інтереси своїх виборців.

«ТВК має виконати свої обов’язки і зробити всі процедури — звернутися до правоохоронців, перевірити підписи на достовірність. Майже 5 тисяч полтавців вимагають цього по обох зрадниках Поліщуку та Луценкові. Голова міської виборчої комісії діяв в інтересах Мамая, Матковського та Шевченка, охрестивши для їхньої «ширки» ще двох тушок, щоб дерибанити бюджет та заставляти місто МАФами. Тепер суд вказав йому на закон, за яким він має працювати. Впевнений таке ж рішення ми отримаємо і по відновленню процедури відкликання Луценка і виженемо обох із міськради», — розповів голова фракції СДП в Полтавській міськраді Олександр Шамота.

Засідання окружного адмінсуду з приводу відкликання Сергія Луценка призначене на 9.30 21 листопада.

«Ми доведемо до кінця процедуру позбавлення депутатства тих, хто йшов під нашими прапорами в раду і продався. Луценко і Поліщук складуть мандати! Це приклад для всіх інших партій, це щеплення проти безвідповідальності всім майбутнім депутатам», — резюмував Шамота.

Нагадаємо, що СДП в Полтавському районі також відкликає депутатів Кузьменко та Командірова. Там ТВК перевірила всі підписи і звернулась до керівних органів партії для завершення процедури позбавлення обранців їхніх мандатів.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)