“Самопоміч” ініціює усунення “команди Матковського” від керівництва Полтавою

Представники “Самопомочі” вважають, що вже протягом тривалого часу ці посадовці нехтують інтересами полтавців. Натомість обслуговують особисті інтереси депутатів міської фракції БПП, яка і висунула їх на посади. Фактично, ці чиновники не є самостійними в ухваленні важливих рішень, а лише виконують вказівки голови фракції А. Матковського та колишнього заступника міського голови М. Шевченка. Останній, не перебуваючи у складі виконкому і не маючи ніякої посади, тим не менше, використовує особистий кабінет першого заступника і, без перебільшення, у “ручному режимі” керує підпорядкованими фракції БПП управліннями. Далеко не завжди – на користь полтавців. Уже неодноразово йшлося про ігнорування звернень громадян, які були подані на розгляд цих чиновників. Попри нагальну потребу, на попередню сесію так і не були підготовлені дані щодо показників наповнення міського бюджету. А це не дозволяє перерозподілити кошти на розв’язання найнагальніших питань, у тому числі у сфері ЖКГ, благоустрою, безпеки, освіти і т. ін. Часто нагальні документи «чекають» необхідного підпису профільного заступника місяцями, і це неймовірно затягує процеси.

Нещодавній скандал навколо трагічної загибелі у ДТП директора ДОТ «Супутник» вилився у петицію про відставку заступниці міського голови Л. Бойченко, яка набрала понад 400 голосів полтавців за лічені дні. Це свідчить про те, що ситуація в гуманітарній сфері наразі дуже конфліктна. Крім того, нещодавно одне з основних управлінь міськвиконкому – управління освіти – вкотре залишилося без очільника.

Така плинність кадрів також переконливо свідчить про управлінські проблеми у гуманітарному напрямку. Враховуючи напружену соціальну ситуацію у нашому місті, вважаємо за необхідне запобігти її загостренню, звільнивши з посад заступників міського голови, які не справляються зі своїми обов’язками. Міська влада – це не місце для відстоювання особистих зацікавлень. Це – територія творення комфортного, безпечного і безконфліктного середовища для полтавської громади. Упевнені, в нашому місті достатньо фахівців, які зможуть якісно виконувати цю роботу, не викликаючи такого негативу у містян.

Інформація взята із офіційної сторінки Об`єднання Самопоміч – Полтава