Рибоохороний патруль Полтавщини за результати роботи нагородили другим службовим автомобілем

Напередодні Дня Державного Прапора, 10 територіальних підрозділів Управління Державного агентства рибного господарства України отримали 11 службових автомобілів. Полтавський патруль отримав вже другий.

Дві сучасні та комфортабельні машини відправилися в Управління Держрибагентства Одеської області та по одній — до Рівненського, Тернопільського, Миколаївського, Запорізького, Дніпропетровського, Чернівецького, Житомирського, Азовського та Полтавського рибоохоронних патрулів.

— Раді, що в нас з’явиться ще одне сучасне авто. З їх допомогою зможемо якісніше виконувати свої обов’язки, один з яких, — ловити браконьєрів. Адже стара техніка часто виходила з ладу, нерідко і під час завдання. Через що багато недобросовісних рибалок від нас втікали, — зазначила начальник Управління Держрибагентства у Полтавській області Оксана Кулинич.

Вручення премій в Держрибагентстві Вручення премій в Держрибагентстві

За ключами від новеньких автівок, представники рибних патрулів вчора їздили до столиці. На заході, за сумлінну працю та високий професіоналізм, їх також відзначили подяками. Співробітники Полтавського відділення отримали чотири подяки.

— Приємно, що нашу працю цінують. Ця подяка — доказ того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Відзнаки та приємні слова мотивують і хочеться працювати ще краще, — додала Оксана Кулинич

Цьогоріч це вже вдруге інспекторам урочисто вручають ключі від нових чотириколісних «коней». Минулого місяця така ж кількість машин роз’їхалися по Україні. Тоді до Дніпропетровського патруля прибуло два Renault Duster, до Чорноморського — три, та по одній до Полтавського, Харківського патрулів та Управління оперативного реагування.

Нові службові авто Нові службові авто

Начальники патрулів з новими авто Начальники патрулів з новими авто

Окрім цього іще 21 Renault Duster наступного місяця передадуть до рибоохоронних патрулів. Загалом цьогоріч закуплять 43 автомобілі, а також моторні та гребні човни. На це із держбюджету виділили близько 40 млн. грн.

Зазначимо, що оновлений Полтавський рибоохоронний патруль працює з квітня цього року. За цей час вони виявили 779 порушень, загальна сума збитків по яким — майже 900 тис. грн.

Полтавський рибоохоронний патруль