Рятувальники попереджають про погіршення погоди на Полтавщині

Головне управління Державної служби із надзвичайних ситуацій попереджають водіїв та мешканців області про ускладнення погодних умов на території області.

«17 березня сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см).

18 березня сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

19 березня сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см, пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Зниження нічної температури до 10-16°», – повідомляє сайт ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Рятувальники попереджають, що такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту,  також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян, у період негоди бути особливо обережними та обмежити перебування на вулиці біля дерев, рекламних конструкцій, ліній електропередач та інших небезпечних об’єктів. По можливості обмежити користування власним автомобільним транспортом та слідкувати за дітьми, які можуть самостійно виходити на вулицю у період негоди.

За матеріалом прес-служби ГУ ДСНС