Руслан Богдан: Вибори на Полтавщині засвідчили високий рейтинг «Батьківщини»

Народний депутат від «Батьківщини», голова Полтавської обласної парторганізації Руслан Богдан привітав команду Юлії Тимошенко з високим результатом на виборах до ОТГ, що відбулися 29 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

За словами депутата, «Батьківщина» Полтавщини провела до ОТГ 100 депутатів, що становить майже 48% від загальної кількості обраних депутатів.

«Абсолютно унікальний результат маємо в Драбинівській ОТГ Новосанжарського району, де голова і 22 депутати з 22 можливих обрані від ВО «Батьківщина», — каже Руслан Богдан.

Гідних результатів на виборах представники «Батьківщини» досягли в таких ОТГ: Михайлівській (13 з 22-ох депутатів), Руденківській (13 із 22-ох), Нехворощанській (12 з 22-ох).

Незважаючи на запекле протистояння, представники «Батьківщини» пройшли до Ланнівської, Бутенківської, Малоперещепинської, Новосанжарської, Новогалещинської, Лохвицької та Гребінківської ОТГ.

«Саме нашим партійцям люди довірили очолити Драбинівську, Михайлівську, Сенчанську та Руденківську ОТГ, що свідчить про високий авторитет кандидатів від «Батьківщини», — зазначив парламентар.

Руслан Богдан також наголосив, що, незважаючи на адміністративний тиск і супротив чинної влади, «Батьківщина» на Полтавщині впевнено повертає ті високі рейтинги, які були безсоромно вкрадені олігархічними режимами.

«Вибори до ОТГ показали високу довіру жителів краю до нашої політсили, до нашого лідера Юлії Тимошенко та до тих авторитетних на Полтавщині людей, яких ми зібрали під знаменами «Батьківщини». З такою командою ми в силах змінити й здолати все!» — зауважив голова Полтавської обласної парторганізації.

«МАЄМО 31% ПІДТРИМКИ І 26 ОБРАНИХ ГОЛІВ ЗА ДАНИМИ 90% ПРОТОКОЛІВ», - ТИМОШЕНКО ПРО ВИБОРИ В ОТГ

Прес-служба ВО «Батьківщина»