Руслан Богдан: «Батьківщина» отримала беззаперечну перемогу на виборах до ОТГ на Полтавщині

Партія «Батьківщина» зайняла абсолютне перше місце на виборах до двох об’єднаних територіальних громад, які відбулися 30 квітня цього року

На цьому наголосив народний депутат України, голова Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан. 

За його словами, кандидати від ВО «Батьківщина» отримали 42 відсотка голосів виборців, залишивши далеко позаду всі інші, в тому числі й провладні, партії.

Зокрема на виборах до Рокитянської громади «батьківщинівці» отримали перемогу на 9 округах з 14.

«Батьківщина» йшла на ці вибори, як і завжди, відкрито, не ховаючись за ширмами самовисування, відстоюючи головні принципи нашої політичної сили — єдиної справжньої в Україні, яка ніколи не зраджувала своїх прихильників. За кожного з наших кандидатів відповідаю особисто і говорив про це на зустрічах, кожен з них не відступиться від головного завдання ВО «Батьківщина» — врятувати від знищення українське село — базис нашої нації та не дати розпродати головне багатство України — землю«, — наголосив Руслан Богдан.

Руслан Богдан також подякував жителям Великобагачанської та Рокитянської громад за довіру та запевнив їх, що депутати від «Батьківщини» зроблять все, щоб не дати скоротити мережі освіти, культури, охорони здоров’я. 

«Ми зробимо все для того, щоб громада чесно працювала для всіх своїх мешканців і для України», — сказав голова Полтавського обласного партосередку.

Він також нагадав позицію ВО «Батьківщина» та її Лідера Юлії Тимошенко щодо категоричної незгоди зі стратегією примусового об’єднання громад. 

«Ми вважаємо, що це — стратегія знищення малих сіл, адже одразу за об’єднанням громади йде скорочення шкіл, лікарень, ФАПів, всієї мережі сільської медицини. Це категорично неприпустимо», — переконаний народний депутат.

Прес-конференція Юлії Тимошенко (2017.05.04)

За його словами, «Батьківщина» брала і бере участь у виборах до ОТГ тільки для того, щоб не допустити скорочення поселенської сільської мережі, щоб захистити малі села, не дати розікрасти українську землю.

Руслан Богдан також зазначив, що і на загальноукраїнському рівні, за підсумками виборів до ОТГ 30 квітня, ВО «Батьківщина» на першому місці.

Так, кандидати від партії «Батьківщина» отримали 24.1% голосів виборців. На другому місці — Блок Петра Порошенка «Солідарність» (15%), на третьому — Аграрна партія (9.9%). Четверте місце здобув «УКРОП» (9.3%), п’яте — «Наш край» (9%).

«Це свідчення незмінного авторитету ВО «Батьківщина», яка послідовно відстоює інтереси не окремих олігархічних кланів, які паразитують на тілі українського народу, а винятково інтереси України та українців», — наголосив народний депутат України Руслан Богдан.

Прес-служба ВО «Батьківщина»