Розшукувана за наркозлочини мешканка Дніпропетровщини півроку переховувалася у Полтаві із трирічною донькою

У Полтаві поліцейські знайшли жінку, розшукувану на Дніпропетровщині за наркозлочини. Вона жила з хворою трирічною дитиною в антисанітарних умовах.

36-річна мешканка Дніпропетровської області з серпня 2016 року переховувалась у Полтаві від органів суду і слідства за наркозлочини. Вона систематично вживала наркотики та вела аморальний спосіб життя. Разом з жінкою проживала її трирічна донька. Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини.

Співробітники ювенальної превенції з’ясували місце перебування розшукуваної. Матеріально-побутові умови були не придатні для проживання. У будинку був бруд та антисанітарія.

Навіть коли дитина хворіла, мати до лікарні не зверталася. Дівчинка була хвора і на момент, коли їх знайшли поліцейські. Дитину доставили до медичного закладу та надали допомогу. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

В подальшому, матір з дитиною передадуть до міста Дніпро (Дніпропетровськ), де розшукуваній оберуть запобіжний захід. Наразі долею дитини опікуються компетентні служби.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»