Робочий день секретаря міськради: призначення профільних заступників, ремонт траси М-03 в межах Полтави, попередження про провокації

Міськрада сьогодні плідно попрацювала. Депутати призначили профільних заступників мера, Олександра Шамоту офіційно зареєстрували виконуючим обов’язки керівника міста, крім того, міськрада готова долучитися до ремонту траси Київ — Харків. Полтавців також попереджають про можливі завтрашні заворушення, організовані колишнім мером.

Сьогодні пройшло третє пленарне засідання 17-ї сесії міської ради. Депутати працювали злагоджено та консолідовано. На сесії обрали чотирьох профільних заступників міського голови. Вже з завтрашнього дня вони займатимуться вирішенням питань життєдіяльності міста. А їх накопичилося багато.

  • Першим заступником став Андрій Лямін;
  • Заступником з питань ЖКГ — Олексій Чепурко;
  • Заступником з гуманітарних питань — Людмила Бойченко;
  • Заступником міського голови, керівником апарату Віталій Нікіпелов. 

Олександра Шамоту внесли до Єдиного державного реєстру, як виконуючого обов’язки керівника міста. Він отримав право підпису та може офіційно представляти міськраду у правовідносинах з третіми особами.

Сесія Полтавської міської ради Сесія Полтавської міської ради

Крім того, замість викраденої Олександром Мамаєм печатки, для міської ради виготовили нову. А за фактом крадіжки триває кримінальне провадження. Колишній мер має понести відповідальність за свій злочин. 

Крім того, секретар міськради та новообраний заступник міського голови Олексій Чепурко зустрілися з активістами «АвтоЄвроСили». Вчора вони блокували трасу Київ-Харків. Вимога активістів: відремонтувати її. А також ділянку дороги від вулиці Зіньківської до села Жуки. 

На жаль, колишній міський голова Мамай не переймався питанням ремонту полтавської ділянки траси М-03. Тому довгі роки дорога знаходиться у жахливому стані. Полтавська ОДА вже оголосила тендер на ремонт цієї ділянки дороги. Олександр Шамота разом з депутатами голосуватимуть за виділення співфінансування на проведення робіт.

Зустріч з активістами Зустріч з активістами

Завтра колишній мер Олександр Мамай намагатиметься організувати заворушення у будівлі міськради. Вони проходитимуть начебто під виглядом сесії. Для цього вже готують загони так званих «тітушок». Такі дії екс-мера мають конкретну мету: заблокувати роботу міської ради. А також дискредитувати місцеве самоврядування як таке. 

Тому Олександр Шамота звернувся до правоохоронців, щоб вони тримали питання на контролі та попередили провокації у міській раді. 

Прес-служба Полтавської міської ради