«Рідне місто»: зміна системи влади позитивно вплине на міське господарство

Врятувати Полтаву від остаточного занепаду — першочергове завдання

Позачергова сесія міської ради продемонструвала волю опозиційних фракцій до рішучих дій у рамках чинного законодавства. Шестеро новообраних депутатів офіційно стали до виконання своїх обов’язків. Олександр Мамай втратив рештки свого впливу. Більшістю голосів припинено повноваження секретаря міської ради Оксани Деркач.

Однак кінцева мета подібних перетворень — не кадрові питання, а забезпечення нормальної життєдіяльності Полтави. За останній час кожна думаюча людина зрозуміла: житлово-комунальне господарство нашого міста на корені знищене недолугими діями мера та його поплічників. Міський голова робить вигляд, що робота без трьох заступників є нормальним станом речей, але майже всі господарські процеси Полтави перебувають у стані паралічу.

— «Рідне місто» буде змінювати не конкретних посадовців, а ту систему, в яку вони вписані, — зазначив лідер партії Олександр Удовіченко. — Ця система, з одним, далеким від професійності, центром прийняття рішень, виявила абсолютну нездатність до роботи на благо Полтави та її мешканців.

Переформатування влади має виправити ганебну ситуацію, свідками якої ми всі є: розбиті дороги, неремонтовані переходи, будинки, амброзія вище людських голів, загальний занепад міста. Будуть не лише нові заступники — буде нове відповідальне розуміння роботи, з якою не вмів і не бажав справлятися Мамай.

Разом з колегами по міській раді ми доведемо до логічного завершення все заплановане. Полтава відродиться до життя.

Прес-служба політичної партії «Рідне місто»