«Рідне місто» почало процедуру відкликання депутатів-зрадників

Партія закликала полтавців долучитися до справедливої громадської ініціативи

Команда партії «Рідне місто» дякує всім полтавцям, які прийшли й проголосували за початок процедури відкликання з міської ради депутатів- зрадників. Це переконливий доказ того, що громада усвідомлює необхідність докорінної зміни системи влади в Полтаві. Люди, втомлені брехнею й непрофесійністю владної верхівки, використали своє невід’ємне право, прагнучи припинити розкрадання бюджетних коштів та знищення комунального господарства.

Справедливі вимоги полтавців реалізовуються в рамках виконання Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Його положення, зокрема, статті 10 та 16 перебіжчики неодноразово ігнорували й порушували. Депутати Деркач, Діденко, Гаєвий, Корнійчук, Мартинюк та Бондарєва приймали рішення, об’ємні багатомільйонні програми, не вивчаючи думку виборців і не ставлячи їх до відома, а «відробляючи» брудні замовлення. Полтавці вимагають, щоб бюджетні кошти спрямовувалися на першочергові проблеми — якісні ремонти доріг, міжбудинкових проїздів, забезпечення нормального функціонування громадського транспорту, ефективної роботи прибиральної та снігоочисної техніки тощо. Але головне — щоб депутат служив людям, а не політичній кон’юнктурі й своїй бездонній кишені.

«Альтернативні» акції, організовані тими, хто втратив людську довіру, не мають під собою жодної юридичної основи. Ставати в позу «жертв» — єдине, що залишилося цим горе-політикам. Вміли продаватися — вмійте й відповідати! Процедурою відкликання депутатів, які зрадили виборців, «Рідне місто» ще раз засвідчило курс на оновлення партії. Закликаємо полтавців долучитися до громадської ініціативи та підтримати рішучість нашої політичної сили змінити ситуацію, що склалася у місті.

Спільними зусиллями ми доведемо розпочату справу до логічного й успішного завершення!

Прес-служба партії «Рідне місто»