Ремонт Шишацької ЦРЛ: підприємець погодив невиконаний ремонт на 135 тисяч — отримав штраф 4 тисячі

Шишацька ЦРЛ Шишацька ЦРЛ | Кадр з відео телеканалу «Місто»

За службову недбалість при виконанні технагляду за ремонтом Шишацької ЦРЛ, вартістю 135 тис. грн, директор підприємства відбувся 4-тисячним штрафом

Шишацький райсуд Полтавської області виніс вирок директору ПП «Домашич» Геннадію Домашичу, через якого Шишацька ЦРЛ сплатила зайві 135 тис. грн за ремонт. 7 червня чоловіку призначили штраф 4 тис. грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ та офіційного сайту суду.

Згідно з матеріалами справи, Геннадій Домашич є сертифікованим інженером технагляду. 26 грудня 2016 року він підписав акт виконаних робіт з капремонту 1-го поверху головного корпусу Шишацької ЦРЛ на вул. Легейди, 50. Вартість цих робіт складала 135 478 грн і виконувати їх мало ТОВ «Еверест НП». Насправді ж роботи виконані не були.

Під час досудового розгляду, 31 травня Геннадій Домашич уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Суддя Шишацького райсуду Віктор Рябченко її затвердив. Він визнав підприємця винним у службовій недбалості та призначив 4 250 грн штрафу. Ще 7 414 грн Домашич має сплатити за залучення експерта.

Згідно з даними Мін’юсту, ПП «Домашич» зареєстроване у Шишаках у 2010 році. Її засновником та директором є Геннадій Домашич. Розмір статутного капіталу складає 0 грн, а основним видом діяльності є сфера інжинірингу, геології та геодезії і надання послуг технічного консультування в цих сферах.

За даними порталу публічних фінансів «Є-data», за виконання технагляду за капремонтом 1-го поверху головного корпусу Шишацької ЦРЛ «Домашич» отримало 11 270 грн. За виконання цього ремонту у 2016 році «Еверест НП» отримало 588 668 грн.

Попри кримінальну справу, ПП «Домашич» продовжує отримувати замовлення від комунальних підприємств та органів місцевої влади. У 2016-2017 роках фірма отримала майже півмільйона гривень за технагляди, виготовлення робочих проектів, кошторисів, інвентаризацію тощо. З них 367 тис. грн йому заплатили упродовж 2016 року і 120 тис. грн — упродовж трьох місяців 2017 року.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»