Реконструкція ґанку дитячої поліклініки через 8 років після її відкриття обійдеться полтавцям у 2,4 млн грн

Дитяче поліклінічне відділення № 3 у авіамістечку Дитяче поліклінічне відділення № 3 у авіамістечку | Фото: poltava.to

У Полтаві обрали фірму, яка реконструюватиме ґанок дитячої поліклініки через 8 років після її відкриття — сума договору на мільйон гривень менша від очікуваної вартості

18 липня управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому уклало договір на реконструкцію ґанку дитячої поліклініки № 3 дитячої лікарні. У результаті тендеру вартість робіт зменшилася на 1 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Переможець тендеру на реконструкцію ґанку та вхідної групи дитячого поліклінічного відділення № 3 дитячої міської клінічної лікарні по вул. Петра Юрченка, 1в, був визначений 6 липня. Ним стало полтавське ТОВ «Домодар».

Фірма запропонувала виконати роботи за 2 390 111 грн, тоді як її конкурент ТОВ «БК Центр-буд» запросило на 37 тисяч більше — 2 427 440 грн.

За два тижні тендерний комітет перевірив документи «Домодара» і уклав ним договір. Згідно з документом, товариство має реконструювати ґанок до кінця 2017 року. Однак обсяги виконаних робіт можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків (наявності коштів).

Після виконання реконструкції «Домодар» дає 10 років гарантії на ґанок. Якщо упродовж цього часу з моменту підписання документу про прийняття в експлуатацію об’єкта «вилізуть» якісь недоліки, фірма має їх усунути.

Нагадаємо, що поліклініку урочисто відкрили лише 8 років тому — 18 травня 2009 року. Будівництво обійшлось місту в 18 млн грн (2,3 млн доларів за тодішнім курсом).

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»