Рейтинг інвестиційної ефективності областей: Полтавщина – найкраща

Євро-Рейтинг оновив рейтинг інвестиційної ефективності областей України за підсумками І кварталу 2017 року. У порівнянні з попереднім кварталом відбулися серйозні зміни як у верхній, так і в нижній частині рейтингу.

Найвищою результат (рейтинг на рівні ineА) продемонстрували Полтавська і Дніпропетровська області. Вони повернулася в категорію регіонів з максимальною інвестиційною ефективністю через квартал. Оцінка Полтавського регіону виявилася найвищою з моменту проведення спостережень – 246 балів. Найвищим результатом раніше був показник Харківської області – 240 балів за підсумками першого кварталу 2016 року.

Довідково. Мета рейтингу інвестиційної ефективності – визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.

Дослідження проводилися по 22 областях України, без Донецької і Луганської. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).

Розрахунок рейтингу проводитися щоквартально. Розрахункові показники визначаються за період в дванадцять місяців.