Регіональний конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

25 квітня 2015 року у Полтаві в приміщенні ВНЗ Укоопспілки «Університет економіки і торгівлі» відбувся І (ХІ) Регіональний конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений видатній українській літераторці Лесі Українці.

Конкурс, який 10 років проводився в Криму, знайшов нову домівку у Полтаві. Всього за півтора місяці знайшлися своїх учасників у всіх шести оголошених номінаціях, а саме:
– декламування;
– інсценування;
– твір;
– малюнок;
– аудіо – візуальний твір;
– вокал.

25 квітня відбулося урочисте відкриття та всі очні тури конкурсу. Все дійство тривало з 10.00 до 16.00. За цей час у приміщенні ПУЕТу, що так гостинно прийняв цей новий для нашого міста конкурс, цвіли вишиванки, лунали пісні на слова великої поетеси, чувся голос сопілки, з-під пензля юних митців з’являлися нові дивовижні образи. Лунало майстерне читання поезій Лесі у виконанні учасників від 1-го до 11-го класів та студентів. Конкурс згуртував навколо імені Лесі талановиту учнівську та студентську молодь нашого міста й області, а також із Київщини, Луганщини, Донеччини, Криму. Працювала й онлайн-секція конкурсу.

Представники Громадської організації “Громадське об’єднання Полтава” теж долучилися до мистецької події. Ми вручили приз ( професійний набір фарб) глядацьких симпатій в номінації “малюнок” Мороз Марії, учениці 5 класу школи № 2 м. Полтава. Думка глядачів співпала з думкою професійного журі – дівчинка стала переможницею конкурсу!

Пізніше один із учасників фестивалю представив проект “Чорнобрива Україна”, мета якого є пропагування символу України – квітки чорнобривця.  Усі бажаючі могли безоплатно отримати насіння.

Дух творчості, дружби й добра став головною ознакою цього змагання. Це і невипадково, адже сама постать великої українки є прикладом для наслідування в умінні любити цей світ, свою рідну землю й ділом боротися за нове життя, утверджуючи насамперед духовні цінності!

DSC_0182 DSC_0181

DSC_0180 DSC_0178

DSC_0144 DSC_0143

DSC_0053 DSC_0049

 

DSC_0339