Письменник Макс Кідрук презентує у Полтаві новий роман

Макс Кідрук – один із найуспішніших українських літераторів, автор першого вітчизняного технотрилера «Бот». Щорічні зустрічі з письменником вже стали традиційними для Полтави. І ось новий доробок – перший роман з доповненою реальністю ” Доки світло не згасне назавжди”.

Організатори пишуть: 

” – Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим. Лишайтеся на лінії, стежте за анонсами! Попереду буктрейлер, уривок, плейлист і … мобільний додаток! Більше – під час презентації!”. 

Презентація відбудеться 11 листопада о 19 годині в Полтавському Краєзавчому музеї. Більше про захід можна дізнатися тут. 

Довідково:Макс Кідрук – за освітою — інженер-енергетик. В 2007 році він виграв грант на навчання за кордоном і виїхав до Стокгольму, де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту. Тоді ж починає мандрувати країнами Європи. Влітку 2008 Кідрук вирушає у тривалу подорож Мексикою. Результатом поїздки стала книга «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії», яка у 2009 році здобула ІІ премію на конкурсі «Коронація слова». Макс Кідрук опублікував більше 40 статей про свої подорожі в найвідоміших журналах світу. В листопаді 2014 року Кідрук спільно з організацією «Література. РВ» розпочали науково-популярний проект «Квантум» у Рівному. Метою проекту є розширення світогляду глядачів, адже серед тем є різноманітні лекції про космічні тіла та квантову фізику. Загалом Макс Кідрук побував більше ніж у 30 країнах світу. Нині вийшло кілька десятків творів, що користуються шаленою популярністю прихильників і викликають небачений ажіотаж.  Втім, з кожною новою книгою читачі зауважують – у бестселерах Кідрука все менше фантастичної складової і все більше соціальної. 

Раніше ми писали: Письменник Макс Кідрук зібрав аншлаг на презентації нового бестселера