Путівки до Львова, грошові винагороди, сертифікати на житло: вчора у Полтаві спортсменів вітали з професійним святом

Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікати на туристичну поїздку Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікати на туристичну поїздку

Учора в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. З професійним святом вітали полтавських тренерів, молодих спортсменів, ветеранів спорту — всіх, хто має відношення до галузі.

Особисто вітав усіх присутніх з професійним святом міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що кількість полтавських дітей, які сьогодні займаються спортом, перевищує тогорічну майже втричі:

— Загалом, понад сім тисяч дітей-спортсменів тренуються у спортивних федераціях і школах. З них понад 4 тисячі дітей займаються в комунальних закладах. Це чудовий показник для нашого міста. Адже спортивне суспільство — успішне суспільство. Тож, одним із пріоритетних напрямів роботи міської влади є підтримка галузі фізичної культури та спорту. У 2017 році на неї з міського бюджету виділено понад 34 мільйони гривень.

Міський голова наголосив, що Полтава пишається своїми спортсменами. За останній рік вони вибороли чемпіонські титули на змаганнях різного рівня: 63 чемпіони та 273 призери чемпіонатів України з різних видів спорту в усіх вікових категоріях, 25 чемпіонів Європи, 15 чемпіонів Світу.

За сумлінну працю, професійну майстерність, високий рівень організації спортивно-масової роботи, пропаганду здорового способу життя, особистий внесок у розвиток фізичної культури й спорту кращих нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету та грошовими винагородами в розмірі 500 грн.

Керівникам спортивних установ міста міський голова вручив грошові сертифікати на потреби закладів:

  • 63 тис. грн для придбання матеріалів для проведення поточного ремонту легкоатлетичного манежу дитячо-юнацької спортивної школи № 1
  • 1,3 млн грн на капітальний ремонт спортивної зали № 3 дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2
  • 260 тис. грн на установку пожежної сигналізації та поточного ремонту спортивної споруди ДЮСШ № 3 з плавання
  • 70 тис. грн на підготовку до опалювального сезону та придбання спортивного інвентаря для дитячо-юнацької спортивної школи № 4
  • 86 тис. грн на придбання офісних меблів та виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва футбольного поля зі штучним покриттям для ДЮСШ «Ворскла» імені Івана Горпинка
  • 212,5 тис. грн на придбання спортивного інвентаря ДЮСШ «Веслувальник»
  • 55 тис. грн на придбання футбольної форми та спортивного інвентарю для дитячо-юнацької спортивної школи «Молодь-2016»
  • 290 тис. грн на капітальне будівництво опорної конструкції для води, виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва спального корпусу спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії»
  • 145 тис. грн на поточний ремонт спортивної зали для інвалідів із заміною вікон для центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Окрім цього, грошові винагороди отримали спортсмени, які прославили Полтаву на весь світ. Так, сертифікат на отримання грошової винагороди у розмірі 100 тис. грн міський голова вручив майстру спорту України міжнародного класу, чемпіонці Європи з веслування на байдарках і каное у двійці, бронзовій призерці Європи у четвірці Марії Кічасовій. Її тренер — Заслужений тренер України Сергій Кічасов — також отримав грошову винагороду в розмірі 50 тис. грн.

Міський голова Олександр Мамай та майстр спорту України міжнародного класу Марія Кічасова Міський голова Олександр Мамай та майстр спорту України міжнародного класу Марія Кічасова

Сертифікат від Олександра Мамая на 100 тис. грн вручили Заслуженому майстру спорту України міжнародного класу, кращому боксеру чемпіонату світу 2017 року серед 280 учасників Олександру Хижняку.

Міський голова Олександр Мамай та Чемпіон світу з боксу 2017 року Олександр Хижняк Міський голова Олександр Мамай та Чемпіон світу з боксу 2017 року Олександр Хижняк

Хлопець розповів, що життя без боксу вже не уявляє:

— Я з шість років займаюсь спортом, і вже не уявляю своє життя без режиму. Спорт, як хвороба — організм цього потребує, як вітамінів, заряду бодрості щоранку. Зараз бокс — вже як вид професійної діяльності.

Тренер чемпіона світу — Заслужений тренер України Олександр Хижняк — також отримав від міського голови фінансову винагороду — 50 тис. грн.

Кульмінаційним моментом свята стало вручення сертифікатів на отримання житла від Олександра Мамая. Один з них отримав майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон України, учасник чемпіонату Європи, вихованець Полтавської обласної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Бутовського Алфес Долідзе.

Як дитина-сирота, Алфес виховувався у першому інтернаті, а тепер навчається у ПНПУ імені В.Г. Короленка на факультеті фізвиховання. Сьогодні молодий спортсмен виборює призове місце на міжнародних змаганнях у Болгарії, тож сертифікат за нього отримав керівник закладу.

Ще один сертифікат на житло отримав Заслужений тренер України з карате, тренер збірної України з карате, тренер дев’яти чемпіонів та призерів Дефлімпіади 2017, тренер Полтавського областного регіонального центру «Інваспорт» Микола Богодистий.

Реєстрація переможців розіграшу путівок до ЛьвоваРеєстрація переможців розіграшу путівок до Львова

Але й на цьому сюрпризи від міського голови не закінчилися. Так, під час урочистостей серед присутніх у залі розіграли 24 туристичні путівки на двох до Львова.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради