Приватне підприємство «Реалц» планує збудувати багатоповерхівку на вулиці Колективній

Міська рада дозволила ПП «Реалц» розробити проект землеустрою щодо відведення ділянки на вул. Колективній, 4/1 під будівництво багатоквартирного будинку

На 12 сесії Полтавської міськради депутати проголосували за рішення «Про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Колективній, 4/1». Із відповідним проханням до міськради звернулося ПП «Реалц». 37 депутатів проголосували за це рішення.

Ділянка під забудову знаходиться на території мікрорайону Огнівка. Поряд, на бульварі Боровиковського, 4, «Полтавтрансбуд» зводить свою десятиповерхівку.

Засновником та керівником підприємства «Реалц» є 47-річний Едуард Ігорович Щербак. Окрім цього він керує ПАТ «Полтаваагротранс», кінцевими бенефіціарами якого є колишній депутат «Совісті України» Володимир Хоменко та падчерка міського голови, депутат Ірина Климко. «Полтаваагротранс» знаходилося за тією ж юридичною адресою, що й «Полтавапастранс». Останнє ТОВ із грудня 2011 року займалося транспортними перевезеннями у Полтаві.

Едуард Щербак Едуард Щербак

Відомо, що Едуард Щербак на останніх виборах до Полтавської міськради, як і колишній депутат «Совісті» Володимир Хоменко, був зареєстрований кандидатом в депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, хоча є безпартійним. Під час реєстрації Едуард Щербак указав, що є головою правління ПАТ «Веселка».

Наразі це ПАТ змінило керівника та реєстрацію з Полтави на Краматорськ. На колишній полтавській адресі (вул. Комарова, 2б) зареєстровані вищезгадане ПП «Реалц» та ПП «Укркирпич-буд». У планах останнього підприємства — забудова кварталу вул. Європейська-Київське шосе-пров. Керамічний. Засновником та керівником «Укркирпич-буд» також є Едуард Щербак.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»