Проведення тендерів та фінансування: відбулася організаційна нарада щодо об’єктів, відібраних для реалізації за кошти ДФРР

Сьогодні у Полтавській ОДА, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького, відбулася організаційна нарада щодо об’єктів, відібраних для реалізації за кошти ДФРР у 2017 році.

У заході взяли участь директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофій Голбан, представники замовників проектів та профільних управлінь.

Під час наради, зокрема, обговорили питання про щомісячний розподіл асигнувань загального та спеціального фондів за бюджетною програмою ДФРР, про проведення тендерних процедур з метою закупівлі послуг та про надання інформації про хід виконання робіт на об’єктах, що фінансуються у 2017 році.

— Наразі, ми маємо приблизну суму фінансування по кожному об’єкту, яка опрацьовується у Міністерстві фінансів. Наступного тижня ми матимемо уже чіткий розподіл помісячних коштів, за рахунок яких будуть фінансуватися об’єкти, які стали переможцями у конкурсі, — розповів Андрій Пісоцький.

На нараді обговорили підготовку до проведення робіт на кожному об’єкті окремо. Їх в області 21, на загальну суму коштів більше 70 млн грн.

Обговорення проектів ДФРР

— У більшості ситуація зрозуміла, уже проведені тендери або іде підготовка до них. За деякими проектами, які є перехідними з попереднього року, робота продовжується, кошти надходять, — продовжує Андрій Пісоцький. — Наприклад, у Миргороді реконструкцію мосту через річку Хорол планують завершити до кінця року. Тоді ж його і здадуть в експлуатацію.

Деяким замовникам зробили зауваження стосовно неякісної підготовки до організації проведення тендеру та супроводу проекту, що був поданий та став переможцем конкурсу.

— Ми зауважили на що потрібно звернути увагу і що треба змінити для того, аби проекти були виконані вчасно і кошти використані у повному обсязі, — підсумував перший заступник голови Полтавської ОДА.

Прес-служба Полтавської ОДА