Протягом серпня представники рибоохоронного патруля зафіксували дві сотні порушень

Факт браконьерства на території Сулинської затоки на Кременчуцькому водосховищі Факт браконьерства на території Сулинської затоки на Кременчуцькому водосховищі

Протягом серпня у Полтавській області браконьєри 201 раз порушили Правила любительського і спортивного рибальства. Таку кількість порушень зафіксували інспектори Полтавського рибоохоронного патруля під час проведення рейдів.

З початку року таких порушень Управлінням Державного агентства рибного господарства у Полтавській області було зафіксовано 948. Про роботу Полтавського рибоохоронного патруля відзвітувала його очільниця Оксана Кулинич.

— За серпень наші інспектори зафіксували 201 прояв браконьєрства. Серед найпоширеніших правопорушень — риболовля в невизначених для цього місцях, використання заборонених знарядь вилову, наприклад, ятерів та сіток і незаконний продаж риби. В 66 випадках склали акти про вилучення безхазяйного майна. До того ж, за місяць вилучили 70 знарядь лову, — розповіла начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області.

На початку серпня у Глобинському районі затримали браконьєра На початку серпня у Глобинському районі затримали браконьєра

У всіх випадках справи були передані до суду. У 8 фактах браконьєрства суд постановив направити матеріали про правопорушення до слідчих органів, для відкриття кримінальних проваджень. Своїми протиправними діями рибалки нанесли істотну шкоду державі.

— Представники нашого управління у серпні вилучили майже 864 кілограми незаконно виловленої риби та більше тисячі заборонених знарядь лову. Такі порушення коштували державі майже 80 тисяч гривень, — додала Оксана Кулинич.

Оксана Кулинич Оксана Кулинич

У серпні представники управління провели 58 рейдів. Всього за місяць наклали штрафів на майже 31,5 тис. грн. Стягнуто штрафів на суму понад 19 тис. грн. Сума нарахованих збитків за цей період становить 79,3 тис. грн, сплачено ж збитків 28,1 тис. грн. 

Нагадаємо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами гарячої лінії: (096) 682 20 34 та (066) 551 48 37.

Полтавський рибоохоронний патруль