Протягом поточного тижня 109-й мікрорайон Полтави буде з теплом — Олексій Чепурко

Заступник міського голови запевнив, що протягом тижня багатоповерхівки в районі Інституту зв’язку отримають теплоносій. АМКУ вже погодив тариф. «Нафтогаз України» має завізувати усі дозвільні документи

Антимонопольний комітет погодив тарифи для ТОВ «Полтаватеплокомфорт» на постачання гарячої води та централізоване опалення. З приводу цього 30 жовтня відбудеться засідання виконкому, на якому мають затвердити проект рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води ТОВ «Полтаватеплокомфорт».

Послуга з постачання теплової енергії (разом з ПДВ) — 1588,43 грн/Гкал. Сюди входить виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Структура тарифу на тепло Структура тарифу на тепло

Послуга з постачання гарячої води для потреб населення — 92,58 грн/Гкал.

Структура тарифу на воду Структура тарифу на воду

Заступник міського голови Олексій Чепурко додав до цього, що тепер залишилось отримати дозвільні підписи в «Нафтогазі»:

— Технічно котельня «Полтаватеплокомфорту» готова і вже пройшла випробування. Підприємство у цьому плані отримало допомогу від «Полтававодоканалу» та «Полтавагазу». Керівники департаментів «Нафтогазу» повідомили, що не бачать перепон для виділення лімітів газу на опалювальний сезон, тому після рішення виконкому протягом тижня мешканці 109-го мікрорайону отримають послугу централізованого опалення. Тому хочу заспокоїти мешканців мікрорайону.

Можливо, додаткова інформація буде оголошена під час завтрашнього засідання виконкому.

Нагадаємо, що мешканці мікрорайону занепокоєні тим, що офіційний початок опалювального сезону, який розпочався 28 жовтня, поки що не стосується багатоповерхівок Інституту зв’язку. Постачання теплоносія в ці будинки залежить від рішення «Нафтогазу» надати ТОВ «Полтаватеплокомфорт» необхідний ліміт газу. Тільки після цього запрацює вже колишня котельня турбомеханічного заводу, який накопичив перед «Нафтогазом» борги і відмовився від цієї послуги.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»