Протягом 2018 року на водоймах Полтави втопилося шестеро людей

Такі дані оприлюднили під час засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій . На щастя, серед загиблих немає дітей.

Нині фахівці полтавської рятувально – водолазної станції проводять розʼяснювальну роботу у школах та інших навчальних закладах міста. Адже в холодну пору любителів поплавати теж вистачає.

Як позитив, відзначили те, що рятувальна служба поліпшила матеріально технічне забезпечення, зокрема, цьогоріч було придбано два нових човна , проблемним же лишається питання браку фахівців через низький рівень заробітної плати. У переліку актуальних проблем  – очищення Ворскли від очерету. Явище набуває загрозливих масштабів, порушує баланс екосистеми.

Говорили на засіданні і про технічний стан мосту через Ворсклу , який пролягає від вулиці Миру до площі Слави.

Водолази обстежили опори мосту, і виявили пошкодження опалубків підводної частини. Для більш детального аналізу потрібно залучати вузькопрофільних фахівців , а потім вже проводити ремонтні роботи. Втім, поки що не ясно, на чиєму балансі знаходиться споруда. Раніше вона належала ШЕД. Нині ж , фактично, не має господаря.

Давно назріла також необхідність паспортизації гідротехніхчних споруд та ставків , що знаходяться  у Полтаві та на околицях. Що б навести лад у цьому питанні необхідно розробити відповідну міську програму.

Як ми повідомляли раніше, на Полтавщині потонули три людини, серед них – 14-річний хлопчик.