Прості люди нагадали Капліну про сплату аліментів

У Полтаві кілька десятків активних людей влаштували флеш-моб, щоб нагадати про відповідальність нардепу від округу Полтави

«Діти теж хочуть їсти», «Депутат совість май — дітям борг віддай», «Поверни дітям аліменти». З такими гаслами активісти пройшлися центром Полтави, вручаючи листівки перехожим. На них — нагадування про те, що полтавський нардеп Сергій Каплін потрапив до списку боржників. За інформацією Єдиного реєстру боржників, який оприлюднило тиждень тому міністерство юстиції, Каплін має борг у сплаті аліментів перед дітьми.

«Цією акцією ми хотіли привернути увагу полтавців до теми відповідального батьківства і взагалі відповідальності. Якщо людина не може виконати свій борг перед власними дітьми, чи буде вона виконувати його перед простими полтавцями? Дуже сумніваюся. Можливо проведенням цієї акції ми розбудимо совість в людини. Якщо вона лишилася», — вважає учасник акції Олександр.

Погоджується із ним і полтавка Маргарита. Вона сама є матір’ю, і вважає неприпустимим лишати без допомоги власних дітей.

Активісти нагадали Капліну про сплату аліментів

«Дурний приклад заразний, тим більше, коли його подає чинний нардеп. Треба змусити Сергія Капліна заплатити аліменти дітям! А полтавці, я переконана дадуть йому оцінку», — говорить жінка. Аналогічної думки і прості полтавці.

Активісти протягом кількох годин роздавали флаєри перехожим. Говорять, що з радістю б поспілкувалися із самим нардепом, проте той не з’являється на рідному окрузі. І якщо їхня попереджувальна акція не змусить Сергія Капліна виконати зобов’язання перед дітьми, готові повторити її перед стінами Верховної Ради України.

Руслан СКОРИК, ГО «Сила в правді»