Прокурор Полтавської області Микола Кармазін пішов у відпустку, із якої може не повернутися

Березнева відпустка прокурора області, можливо, стане останньою для нього на нинішній посаді

Прокурор Полтавської області Микола Кармазін кілька днів назад пішов у відпустку. За інформацією з наших джерел, із цієї відпустки він може не повернутися на свою нинішню посаду. Можливо, новим прокурором Полтавщини стане людина, яка наразі є заступником прокурора однієї із сусідніх областей України. Хоча такий сценарій не є на 100% остаточним.

Інформація про відпустку перед звільненням прокурора області викликала дежавю. 9 серпня 2016 року Генпрокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook проанонсував, що тодішній прокурор Сергій Попов із відпустки на свою посаду вже не повернеться. На це Попов по телефону відповів «Полтавщині», що почув про це вперше і мав намір приступити до роботи 25 серпня. Однак 26 серпня 2016 року — став останнім днем його роботи на посаді прокурора області. На жаль, зателефонувати Миколі Кармазіну ми не можемо, адже він не пам’ятає номера свого телефону, тому не поділився із ним.

Після Сергія Попова наступним прокурором області став саме Микола Кармазін, якого 6 листопада 2016 року представив колективу Генпрокурор України Юрій Луценко. Під час представлення Юрій Луценко наголосив на важливості боротьби з корупцією насамперед в лавах самої прокуратури, адже «люди це бачать».

Якщо наша інформація справдиться, то вона не буде вибиватися із своєрідного тренду для, так би мовити, постмайданних прокурорів Полтавщини, які працювали в головному прокурорському кріслі досить не довго. Так, згаданий Сергій Попов працював із серпня 2015 року по серпень 2016-го. Його попередник Ян Стрелюк очолював прокуратуру із вересня 2014 року по серпень 2015 року. Олександр Закорецький на цій посаді працював із березня 2014 року по серпень 2014-го.

«Довгожителем» на цьому тлі є Андрій Миронов, який очолював прокуратуру області із лютого 2011 року по лютий 2014-го.

Нагадаємо, що правоохоронці закрили 12 кримінальних проваджень щодо корупції в Полтавській міській раді.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»