Прокуратура вимагає для гвалтівника неповнолітньої не 4, а 6 років позбавлення волі

Кобеляцька місцева прокуратура Кобеляцька місцева прокуратура | Фото: wikimapia.org

Прокуратура вимагає для гвалтівника неповнолітньої не 4, а 6 років позбавлення волі

Кобеляцька місцева прокуратура не погодилася з вироком Кобеляцького районного суду щодо 45-річного приватного підприємця з Дніпропетровської області, засудженого до 4 років за зґвалтування неповнолітньої. В апеляційному суді державний обвинувач вимагатиме для чоловіка суворішого покарання, а саме: 6 років позбавлення волі. Про це повідомила прокурор Кобеляцької місцевої прокуратури Світлана Полонська.

— Прокуратура подала апеляційну скаргу у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого через його м’якість, — сказала прокурор.

Нагадаємо, у травні 2016 року, погодившись підвезти дівчину з села Бродищина в Кобеляки на власному автомобілі, зазначений чоловік змінив напрямок руху, заїхав у лісову посадку і, погрожуючи 15-річній дитині, згвалтував її.

Обвинувальний акт до суду був направлений у вересні минулого року за ч. 2 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої).

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»