Прокуратура відкрила кримінальне провадження на депутата Полтавської міськради

Дмитро Батигін, депутат Полтавської міської ради Дмитро Батигін, депутат Полтавської міської ради | Фото Миколи Лисогора

Полтавська поліція розслідує справу депутата міськради, який не подав декларацію про доходи та видатки за 2016 рік

Депутат Полтавської міськради Дмитро Батигін від партії «Рідне місто» не подав декларацію про доходи та видатки за 2016 рік. За цим фактом Полтавська місцева прокуратура Полтавської області відкрила кримінальне провадження за ст. 366-1 ККУ (Декларування недостовірної інформації). Про це «Полтавщині» повідомило Слідче управління ГУ НП в Полтавській області у відповідь на запит.

Відповідь на інформаційний запит Відповідь на інформаційний запит

Нагадаємо, про відсутність декларації Дмитра Батигіна «Полтавщина» повідомляла наприкінці травня. Тоді отримати коментар від депутата нам не вдалося. За місяць ми спробували зателефонувати йому ще раз. Номер телефону, зазначений на сайті міськради як контактний, був вимкнений.

Нам вдалося відшукати інший номер телефону Дмитра Батигіна. На запитання стосовно відсутності його декларації він відповів, що не пам’ятає, чи подавав її. Далі ми запитали, чи взагалі депутат збирається заповнювати декларацію. Дмитро Батигін заявив, що не буде відповідати на такі питання по особистому номеру.

— У мене є часи прийому. Тоді й дзвоніть, — відповів депутат на заперечення про те, що робочий номер завжди вимкнений.

На сайті Полтавської міськради зазначено, що прийом у Дмитра Батигіна — у перший понеділок місяця з 12:00 до 14:00. місце прийому — вул. Дмитра Коряка, 5.

Учора, 3 липня, у перший понеділок місяця, ми подзвонили за контактним номером депутата. У години прийому він також був вимкнений. У будинку № 5 по вул. Дмитра Коряка ми не знайшли приймальні депутата. Один з мешканців будинку запевнив, що у ньому взагалі немає ніякої приймальні.

Зазначимо, що наразі Дмитро Батигін — єдиний депутат Полтавської міськради, який так і не заповнив декларацію. Слідство за цією справою веде Полтавський відділ поліції ГУНП в Полтавській області. Згідно зі статтею 366-1, депутату загрожує від 42,5 тис. грн до 51 тис. грн штрафу або громадські роботи від 150 до 200 годин, або до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»